Sale
Zwembril Cobra Swipe goudkleurig spiegelglazen
Ontdek SWIPE, de nieuwe antifog technologie van ARENA voor zwembrillen: kan eenvoudig gereactiveerd worden door met je vinger over de lens te vegen!
- 2-jaar garantie
- 365 dagen retourneren
- Anti-condensDe Swipe antifog technologie wordt gereactiveerd door vegen met de vinger.
- StabiliteitDoor zijn geprofileerde vorm blijft deze zwembril uitstekend zitten.
- VerstelbaarPerfect op je gezicht aan te passen dankzij 5 neusbruggen en een dubbel elastiek.
- Swipe antifog-technologieDe Cobra Ultra Swipe antifog-technologie kan eenvoudig worden gereactiveerd door te vegen met de vinger, hierdoor houdt de bescherming tot 10 keer langer. De Swipe antifog wordt gereactiveerd elke keer wanneer je met je vinger de glazen schoonmaakt. De Swipe antifog-technologie werd onderworpen aan extreme tests in het laboratorium: het gaat 10 keer langer mee dan de huidige Cobra antifog-technologie.
- Hoe kun je een zwembril afstellen?Als je zwembril goed is aangepast aan je gezicht, hoef je het bandje niet heel strak aan te spannen. Een bandje dat te strak zit, is niet comfortabel. Je krijgt afdrukken in je gezicht en er kan zelfs water in de zwembril komen. Je hoeft de zwembril niet met je handen tegen je gezicht te drukken, een licht zuigend effect is genoeg om te voorkomen dat er water in komt. Het bandje zit bij voorkeur 2 tot 3 cm boven je oren. Dat zit het meest comfortabel en zo blijft de bril ook het best zitten.
- Hoe kies je de juiste maat?Hoe goed een zwembril afsluit voor water, hangt af van de mate waarin de randen zich aanpassen aan je gezicht. Om het juiste model te vinden, doe je de zuigtest: druk de bril tegen je ogen zonder het elastiek om je hoofd te doen en laat los. Als de bril even aan je gezicht blijft kleven, met een licht zuigend effect, dicht het perfect af. Zo voel je ook meteen waar het model eventueel knelt of ongemakkelijk zit. Verkrijgbaar in één maat, met 5 verwisselbare neusbruggen.
- Onderhoud en voorzorgsmaatregelenOnze tips: - Spoel je zwembril (alleen indien nodig) door het eenvoudig onder te dompelen in water. - Vermijd krachtige waterstralen op de binnenkant van de glazen. - Stop je zwembril na elk gebruik in het doosje om beschadiging van de glazen te vermijden (beschadiging van de anti-condenslaag aan de binnenkant of krassen op de buitenkant). - Stel je zwembril niet bloot aan temperaturen boven 60°C.
Kenmerken
Samenvatting
Arena ontwikkelde deze zwembril voor expert zwemmers die hun prestaties willen verbeteren dankzij de SWIPE-technologie die beslaan voorkomt.
ID: 8653040
Designvoordelen
Designdetails
Specificaties
Anti-condens behandeling
Een anticondensbehandeling op zwembrillen voorkomt beslaan en biedt optimaal zicht onder water.
Type neusbrug
Een vaste neusbrug biedt eenvoud en stevigheid. Een verwisselbare neusbrug maakt aanpassing aan verschillende gezichtsvormen mogelijk, terwijl een verstelbare neusbrug zorgt voor een nauwkeurige en persoonlijke pasvorm.
Zwembril op sterkte
Door te kiezen voor een zwembril op sterkte, kun je ook goed zien onder water tijdens het zwemmen. Ideaal voor wie normaal een bril of lenzen draagt.
Glassamenstelling
Geeft de samenstelling van de lenzen van de zwembril aan.
Details
Sportief niveau | Expert |
Lichtsterkte | GERINGE LICHTSTERKTE, Regelbare lichtsterkte |
Gezichtsveld | Zeer breed zicht |
Lenstechnologie | uv-A bescherming, uv-B bescherming, Spiegel, Niet-polariserende glazen, 100% uv-werend, Anti-mist glazen |
Type neusbrug | Verwisselbare neusbrug |
Met etui | Zonder case |
Type sluiting | Dubbele elastische band spanning, Gesp, Dubbele elastische band |
Gelegenheid | Wedstrijd |
Lenskleuren | Geel |
Gezichtsvorm | Klein gezicht, Medium gezicht, Groot gezicht |
Type glas | Getint glas |
Nieuw of tweedehands | Nieuw |
Samenstelling van het glas | Polycarbonaat |
Anti-condens behandeling | Met anti-condensbehandeling |
Corrigerende lenzen | Lenzen zonder optische correctie |
Verwisselbare lenzen | Niet-verwisselbare lenzen |
Samenstelling
Lens: 100.0% Polycarbonaat |
Pakking: 100.0% Thermopolymeer Elastomeer |
Weefsel: 100.0% Siliconen |
Gebruik & onderhoud
Gezien op social media
@decathlon_nederland