Wandelschoenen voor heren NH100 mid
Lichte schoen met een nauwkeurig vetersysteem dat je comfort en ondersteuning biedt op elk soort terrein met weinig hoogteverschillen.
ID 8756701
Sold by
- 2-jaar garantie
- 365 dagen retourneren
- DempingInsert aan de hiel en een EVA binnenzool van 5 mm voor een goede demping.
- GripGepatenteerde thermoplastische Outdoor Contact-zool: slipvastheid van 3*.
- VoetondersteuningSoepel en hoog bovenwerk en nauwkeurig vetersysteem met 10 ogen en 2 haken.
- GripHet design en materiaal van de buitenzool staan garant voor een goede grip.
- Stevige schoenIn het lab worden tests gedaan om de volgende dingen te controleren: loskomen van ogen en bandjes, verlijming, afwezigheid van giftige stoffen, bestandheid tegen uv-stralen, slijtage van de zool en van de materialen van het bovenwerk, versnelde veroudering. Dankzij die tests kunnen we de kwaliteit van onze producten verbeteren en voorkomen dat je wandelschoenen voortijdig slijten.
- ComfortabelHét kenmerk van onze wandelschoenen is dat ze bijzonder veel comfort bieden; we voorzagen deze schoen van verschillende elementen die zorg dragen voor je voeten, zoals een binnenzool in EVA (een zachte thermoplast) en een hielpad in hetzelfde materiaal. We zorgden er ook voor dat de binnenzool uitneembaar is voor meer hygiëne (je kan hem wassen).
- Zolen die antislip zijn.Het zoolontwerp is het resultaat van uitvoerig onderzoek in onze laboratoria. De zool heeft een specifieke rubbersamenstelling voor een optimale grip en slipvastheid. We zoeken systematisch naar het beste compromis om te lopen over zowel zachte als harde wandelpaden (zoals bospaden of kustpaden). Gebruik op een verharde weg (asfalt) kan ertoe leiden dat de schoenen sneller verslijten en niet langer comfortabel zitten. Ze zijn niet geschikt voor bergwandelen.
- Welke sokken passen bij de Quechua schoenen NH100 mid?De schoenen zijn een beetje ademend, maar niet genoeg om alle transpiratiedampen af te voeren. We raden aan om er de sokken Hike 50 mid in te dragen: die bevatten katoen dat het vocht absorbeert en zijn in bouclettegaren dat het vocht afvoert van de voet. Ze komen ook hoog genoeg om je enkel te beschermen tegen wrijving van de schoen. Een uitstekende combinatie om blaren te voorkomen.
Kenmerken
Designvoordelen
Designdetails
Specificaties
Details
Sportniveau | Af en toe sporten |
Gebruiksplaats | Bos, Park en tuin, BERGEN, Platteland |
Type sluiting | Veters |
Hoogte van de schoen | Halfhoge schoen |
Materiaal | Kunststof |
Waterdicht | Niet waterdicht |
Voetbreedte | Medium |
Uitneembare binnenzool | Niet-verwijderbare zool |
Samenstelling
Buitenzool van: 100.0% Styreen Butadieen |
Bovenwerk van de schoen: 42.9% Polyurethaan, 57.1% Polyester |
Voering en sok: 50.0% Ethyleen Vinyl Acetaat, 50.0% Polyester |
Gebruik & onderhoud
Milieu-impact
Ecodesign benadering
Door de ecologische voetafdruk van het product te analyseren, konden we de levenscyclusfases met de grootste belastende impact identificeren. Door dit te doen, konden onze ontwerpteams het design aanpassen en zo de negatieve impact van het product op het milieu aanzienlijk verminderen.Meer over onze aanpak

Gerecycled polyester
Product gemaakt van 16% gerecycled polyesterHet gebruik van gerecycled polyester in plaats van conventioneel polyester maakt het mogelijk om de CO2e-uitstoot van het materiaal met minimaal 17% te verminderen.