TRAVELIN' OUTDOOR

Waterdichte Laarzen - 100% echt leer - Voor Dames - Finland

€189,95
€239,95 -20%
*De uitverkoop begint op 9-11-2023

Deze kuithoge laars Finland van Travelin’ is geschikt onder alle weersomstandigheden door gebruik te maken van waterafstotend leer.

Kleur: ZWART

  • 38 10 stuks
  • 39 10 stuks
  • 40 10 stuks
  • 41 10 stuks
  • 42 10 stuks
  • 43 10 stuks
  • 36 10 stuks
  • 37 10 stuks

Aantal:

Verkocht en verstuurd door ToExplore

  • Geselecteerd door Decathlon
  • Enkel online te bestellen en retourneren
  • Gratis retourneren binnen 30 dagen
  • Levering uitsluitend aan huis

Productbeschrijving

Travelin’ biedt een hoogwaardige collectie van schoenen, laarzen en sneakers, vervaardigd uit de beste natuurlijke materialen. Ontworpen in Nederland en geproduceerd in Europa, speciaal voor hen die het liefste buiten zijn. Onze Country Technical collectie is ontwikkeld om je in alle weersomstandigheden van comfort te kunnen voorzien. Deze functionele doch stijlvolle laarzen schuwen geen kou en gedijen het best onder een laagje modder!
Deze kuithoge laars Finland van Travelin’ is geschikt onder alle weersomstandigheden door gebruik te maken van waterafstotend leer. De binnenkant van de Finland is voorzien van een waterdicht membraam en de laars heeft een isolerende wollen voering. De laars is dus zowel waterdicht, ademend als warm! De laars heeft net als alle laarzen van Travelin’ een uitneembare inlegzool van zacht schuim met een toplaag van wol. De profielzool zorgt voor extra grip en stabiliteit bij al je activiteiten.
Het verstelbare riempje op de kuit geeft deze pull on boot een stoer uiterlijk.

Technische informatie

  • WEERSOMSTANDIGHEDEN ELK SOORT WEER
  • GEBRUIKSPLAATS BUITEN
  • MATERIAAL Leer
  • LIJNMATERIAAL Voering van vilt
  • FREQUENTIE Alle frequenties
  • STAAT Nieuw

REVIEWS

Loading

TECHNISCHE INFORMATIE

WEERSOMSTANDIGHEDEN

ELK SOORT WEER

GEBRUIKSPLAATS

BUITEN

MATERIAAL

Leer

LIJNMATERIAAL

Voering van vilt

FREQUENTIE

Alle frequenties

STAAT

Nieuw