Anti-schuurcrème Coconut Crème 235ml
- Verkocht en verzonden door SPORT4IT BVBA
- Vertrouwde Decathlon-partner
- Alleen online verkrijgbaar
- 30 dagen retourneren via partner
Kenmerken
Chamois Butt'r Coconut is een verzorgingsmiddel voor fietsers dat de huid beschermt op alle plaatsen die wrijving ondervinden (zoals het zitvlak, dijen, oksels, tenen, tepels, ...). Na 5 jaar onderzoek werd deze nieuwe verzachtende crème gelanceerd. De toevoeging van organische cocosnootolie en Shea Butter zorgt voor een diepere hydratatie.
De herstellende ingrediënten bevatten natuurlijke antiseptische eigenschappen om de reeds geïrriteerde huid te verzachten en te kalmeren. De crème bevat ook vitamine A en E, Aloe Vera en Tea Tree Oil. Bevat geen parabenen, ftalaten, gluten of kunstmatige geurstoffen.
Hoe te gebruiken?
Breng de crème voor elke rit direct op de huid en/of op de fietsbroek om schuren te voorkomen. Herhaal indien de huid geïrriteerd blijft.
Specificaties
Details
Nieuw of tweedehands | Nieuw |