Set van 2 paar
Dit model wordt verkocht per set van 2 paar sokken in verschillende kleuren.
Hoe kies je de stof van je wandelsokken?
houd je voeten droog tijdens het wandelen: je transpireert, dat is vaak niet te vermijden.
Als je schoenen gemaakt zijn uit ademende materialen, voeren ze de transpiratie af: kies lichte sokken die eveneens ademend zijn
Als je schoenen eerder waterdicht zijn, als bescherming tegen de regen, is dat een andere zaak: dan moet je sokken kiezen die de transpiratie absorberen en zoveel mogelijk afvoeren van je voeten.
De combinatie schoen en sok is belangrijk
Blaren tijdens een wandeling kunnen verschillende oorzaken hebben: wrijving, een plooi in de sok, vocht, sokken die te klein of te groot zijn ...
Het is dus belangrijk dat je sokken de juiste maat hebben en dat ze van een materiaal zijn dat is aangepast aan je wandelschoenen.
ONZE MILIEUVISIE
Omdat we heel goed weten dat we actie moeten ondernemen om onze leefomgeving te beschermen, zet Quechua zich in om de milieu-impact van zijn producten te beperken.
Momenteel is dit product nog niet ontwikkeld volgens het principe van ecodesign, maar we streven er voortdurend naar om het duurzamer te maken: ecodesign, repareerbaarheid en duurzaamheid staan bij ons centraal.
PRODUCTONTWIKKELING: ONZE KNOWHOW
Ons team is gevestigd aan de voet van de Mont Blanc, in de Franse Haute-Savoie. Het hele jaar door bedenken en ontwerpen onze productontwikkelaars er mooie, eenvoudige en technische artikelen. Die worden vervolgens ongenadig getest in de praktijk. We zijn er immers van overtuigd dat onze artikelen gebruiken in echte omstandigheden de enige manier is om ze continu te verbeteren.
Gewicht
27/30 : 0.066 kg
31/34 : 0.078 kg
35/38 : 0.09 kg