VEILIG EN DROOG OP WEG MET JE TECH REGEN HANDSCHOENEN COMMUTER HI-VIS
Of je nu dagelijks naar je werk fietst of je wekelijkse boodschappen doet, met de Tech Regen Handschoenen Commuter Hi-vis laat je je niet tegenhouden door slecht weer. Deze regenhandschoenen zijn volledig wind- en waterdicht, waardoor je vingers tijdens elke rit heerlijk warm en droog blijven. Dankzij de opvallende neon-gele kleur en geïntegreerde reflecterende details ben je bovendien extra goed zichtbaar voor het tegemoetkomende verkeer, wat je veiligheid onderweg aanzienlijk vergroot.
ULTIEM GEBRUIKSGEMAK ONDERWEG
Je hoeft nooit meer te stoppen om je handschoenen uit te trekken als je je smartphone of navigatiesysteem wilt bedienen. De speciale afwerking op de wijsvinger maakt de handschoenen volledig touchscreen-compatibel. Daarnaast zorgen de lederen handpalmen en vingers voor een uitstekende grip op je stuur, terwijl de geïntegreerde gelpadding schokken opvangt voor een optimaal comfort tijdens je tocht.
TECHNISCHE KENMERKEN VOOR PRESTATIE
Deze handschoenen zijn ontworpen voor maximale functionaliteit tijdens het fietsen onder uiteenlopende omstandigheden:
- Materiaalsamenstelling van 65% nylon, 25% leder en 10% polyester voor een duurzame balans tussen bescherming en flexibiliteit.
- Wind- en waterdichte constructie die je handen beschermt tegen regen en koude rijwind.
- Reflecterende details en neon-gele kleurstelling voor een verhoogde opvallendheid in het verkeer.
- Touchscreen-compatibele wijsvinger waarmee je apparaten bedient zonder de handschoenen uit te hoeven doen.
- Gelpadding in de handpalm voor een gedempte en comfortabele grip.
- Lederen handpalm en vingers voor extra controle en een betere grip op het stuur.
- Elastische manchet die nauw aansluit en voor extra draagcomfort zorgt.
MATERIAAL EN ONDERHOUD
De combinatie van hoogwaardig nylon, robuust leder en flexibel polyester zorgt voor een handschoen die lang meegaat. Het natuurlijke leder op de handpalmen biedt niet alleen een luxe uitstraling maar garandeert ook een duurzame grip. Om de kwaliteit van het leder en de technische eigenschappen van de stoffen optimaal te behouden, raden wij aan de handschoenen aan de lucht te laten drogen na een natte rit en ze niet in direct contact te brengen met extreme hittebronnen.