Spodnie rowerowe
Dobrej jakości materiał. Bardzo dobra jakość wykonania. Elastyczne. Super fason
- Bestand tegen wild
- Waterafstotend
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle reviews worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste reviews als eerste getoond.
Dobrej jakości materiał. Bardzo dobra jakość wykonania. Elastyczne. Super fason
Kupiłem je z myślą o wycieczkach rowerowych w chłodnej porze roku. Jeździłem w nich zimą i wiosną – są bardzo ciepłe i przyjemne w dotyku. Mają kieszenie z zamkami. Nie sprawdzałem ich wodoodporności, bo nie jeździłem w deszczu.
No llega a ser del todo impermeable por eso no le doy mas estrellas , al final la trasera se moja
bonne coupe, solide et durable
Pantalon de perlant et léger
Szeretem, kenyelmes es 15 fokban jo
Cercavo dei pantaloni MTB che fossero comodi e idrorepellenti e questi fanno proprio al caso mio: comodi, la cinta è estremamente personalizzabile come circonferenza e sulle caviglie calza perfettamente senza il rischio di entrare nella catena. Sembrano anche buoni come termica, io non cercavo dei pantaloni caldi e quindi sembrano adotti a climi
Très bien !
Cea mai bună pereche de pantaloni pentru MTB, sunt foarte lejeri, sunt elastici și jos la picior sunt puțin mai strâmți. Îi recomand tuturor pasionați lor de mountain bike, mai ales ca sunt hidrofobi și nu stă murdăria pe ei și nici apa nu pătrunde
10/10 rewelacyjne spodnie mtb. Kupiłbym drugi raz. Mega wygodne. Deszcz też przetrwały.