Czepek pływacki
Ze wszystkich produktów kupionych w Decathlon jestem zadowolona, ale niestety nie z tego czepka. Dzisiaj zakładając go na basenie część została mi w ręce, raczej nie ze starości bo miałam go około tygodnia (czwarty raz miał być dziś), wylądował w koszu na śmieci w hali basenowej, jakiś felerny a szkoda bo był ładny :(
- Prijs-kwaliteitverhouding

