Příliš mělká a na hlavě vypadá zvláštně
Helma je příliš měkká - nesedí dobře a hlavně vzadu neposkytuje dostatečnou ochranu. Zepředu je přitom velmi široká a vypadá divně.
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle reviews worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste reviews als eerste getoond.
Helma je příliš měkká - nesedí dobře a hlavně vzadu neposkytuje dostatečnou ochranu. Zepředu je přitom velmi široká a vypadá divně.
Le casque est arrivé dans les temps et il me va très bien alors que je suis tout en dessous de la taille. Ma fille veut le même 😄