Bicicleta a fost trimisă în se...
Bicicleta a fost trimisă în service iar piesa nici nu trebuia schimbata. In urma reviziei și revenirii de 3 ori în service in continuare bicicleta prezintă aceleași probleme. Piesele sunt vândute doar de dragul banilor dar nu pentru soluționarea problemelor reale.
- Compatibiliteit
- Gemakkelijk in gebruik
- Reparatie
- Prijs-kwaliteitverhouding

