Deze schuin aflopende rubber rand is ideaal om een sportvloer mee af te werken. De rand is perfect te gebruiken in combinatie met de Fifteen sportvloer tegels van 20 millimeter dik. De rand dient als drempel en voorkomt struikelen.
Rubber rand voor FIFTEEN fitness tegels
Deze rubberrand is perfect te combineren met onze Fifteen sport vloer van 20 millimeter dik. De sportvloer rand heeft een fijn oppervlak en is uitstekend toe te passen in sportscholen en gyms. De randen hebben een gladder oppervlak in vergelijking met andere rubberen randen. Dat voelt niet alleen vele malen prettiger aan, maar is ook hygiënischer en makkelijker schoon te maken.
Het absorberende vermogen van dit rubber zorgt ervoor dat eventueel vallende dumbells en gewichten geen schade aan de vloer veroorzaken en dat het geluid ervan gedempt wordt. Daarom worden ze veelal toegepast wanneer er met zware gewichten getraind wordt zoals in homegyms, crossfitboxen en vrije gewichten zones.
Rand rubber vloer 100x25 cm
Oppervlak van fijn granulaat Slijtvast, veilig en niet giftig materiaal met een neutrale geur Uitstekende antislip werking Hygiënisch en eenvoudig te reinigen Geluids- en schokabsorberend voor comfortabel gebruik Eenvoudig leggen zonder verlijmen (met behulp van apart verkrijgbare connectoren) **
Rubberen randen voor een sportvloer**
De rand is vervaardigd uit gerecycled SBR rubber gecombineerd met EPDM. SBR is een duurzame rubber variant van hoge kwaliteit. Het materiaal staat garant voor vele jaren aan gebruikersgemak met minimaal onderhoud. Met een stofzuiger of dweil kun je de vloer eenvoudig reinigen. Pas op met oliën en vetten, dat tast het rubber aan.
Dankzij de fijne structuur ogen de rubberen randen luxe en zijn ze erg slijtvast. Ondanks de egale look heeft het oppervlak toch een optimale anti-slip werking. Dat maakt de vloer uitermate geschikt voor crossfit, fitness, zware gewichten en vloeroefeningen.
Veelzijdige toepassing rubber vloer
Naast gebruik in sportscholen, wordt de combinatie van deze rand met een rubber vloer vaak gebruikt bij exposities en beurzen. Maar ook voor bij skiliften of ijsbanen leent dit geheel zich perfect. Daarnaast is de fitnessvloer ideaal als je thuis een professionele fitness kamer wilt maken.
Iedere rand heeft de standaard afmetingen van 100 x 25 centimeter. De dikte loopt op tot 20 mm. Daardoor is deze rand perfect te combineren met onze Fifteen sportvloertegels van 20 mm dik.
Omkaderen van een Fifteen fitnessvloer
Met de rubber rand kun je eenvoudig een fitnessvloer omkaderen. Om de omkadering op de hoek van de vloer op elkaar aan te laten sluiten, kun je de rubberen randen combineren met een hoekstuk. Is de rubber rand te lang? Gebruik dan een scherp stanleymes en eventueel een liniaal of snijlat om de rand op maat te snijden.
Leggen van de rubber rand
Je kunt ervoor kiezen om de randen los op de bestaande vloer te leggen en met connectors aan de FIFTEEN sportvloer tegel en het hoekstuk te verbinden. De rubberen rand heeft in totaal 5 verbindingspunten. Dankzij de connectoren blijven de tegel en rubberen rand perfect op hun plek liggen.
Ook kun je ervoor kiezen om de rubberen rand met de ondervloer verlijmen met behulp van kit of met onze speciale dispersielijm voor sportvloeren. Op deze manier blijft de sportvloer zelfs bij zeer intensief gebruik goed op zijn plek liggen.
Vorm: Oplopende rubber rand (eenvoudig te combineren met een oplopend hoekstuk) Geschikt: voor Fifteen sportvloer tegels Afmeting: 100 x 25 cm Dikte: Oplopend tot 20 mm Materiaal: EPDM (15%) + SBR (85%) Kleur: Zwart / Lichtgrijs Densiteit: > 1000 kg/m3 Schokabsorptie: 61% (EN14808) Verticale vervorming: 5 mm (EN14809) Geluidsreductie: 21dB Brandklasse: EF1 Thermische weerstand: 0,16 m2.K/W
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid. Voor hulp bij een bestelling of retourzending kun je contact opnemen met de klantenservice
Van den Brink's High Tech Parts B.V.
Van den Brink's High Tech Parts B.V. IVOL
Habraken 2327, 5507TK Veldhoven, The Netherlands
info@ivol.nl
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid. Voor hulp bij een bestelling of retourzending kun je contact opnemen met de klantenservice
Van den Brink's High Tech Parts B.V.
Van den Brink's High Tech Parts B.V. IVOL
Habraken 2327, 5507TK Veldhoven, The Netherlands
info@ivol.nl