De sterke punten
De ALM-serie is ontworpen in samenwerking met Antony Le Moigne, tweevoudig wereldkampioen canicross en meervoudig Europees en Frans kampioen. Hij is ambassadeur van het merk I-DOG.
Eén verstelbare maat: dankzij de verstelbare gespen is het CANYON-harnas geschikt voor volwassenen, maar ook voor kinderen vanaf 8 jaar (tailleomtrek 58 cm, heupomtrek 64 cm). In de meest losse stand is het 118 cm lang en in de meest strakke stand 58 cm.
Technische kenmerken
-Ripstop-stof: De CANYON-harnas heeft een buitenste laag van RIPSTOP-stof, die vrijwel onverscheurbaar is en de hardloper dankzij zijn extreme soepelheid een zeer grote bewegingsvrijheid biedt. Deze ultrastevige polyesterstof is behandeld met 2 inductielagen, waardoor de heupgordel waterafstotend en vrijwel ondoordringbaar is. Hij is ook gevoerd met mesh-schuim, waardoor transpiratie wordt voorkomen.
-Elastische verbindingen: het CANYON-klimgordel heeft een uniek ontwerp met een onderste deel (trekkracht) dat met elastieken is verbonden met het bovenste deel (riem), waardoor het perfect aansluit op de bewegingen van de klimmer en geen hinder veroorzaakt bij het trekken.
-Karabijnhaak: de CANYON-klimgordel is uitgerust met een ultralichte karabijnhaak (28 g), die het slingerfenomeen van de veiligheidslijn tenietdoet en ervoor zorgt dat deze tijdens het hardlopen recht blijft hangen.
-Achterzak: de CANYON-heupriem heeft een zak met ritssluiting waarin u spullen zoals een smartphone, sleutels enz. kunt opbergen.
Reflecterende rand: de CANYON-heupriem heeft een ingelegde reflecterende rand zodat hij 's nachts bij verschillende soorten verlichting goed zichtbaar is.
Vervangende trekkers Het is normaal dat trekkers slijten naarmate ze intensief worden gebruikt. Daarom worden er optionele vervangende canicross-trekkers aangeboden voor de l-Dog-harnassen uit de ALM- en CONFORT TREK-reeks. De trekker wordt geleverd zonder karabijnhaak of elastiek. Lengte 120 cm, breedte 25 mm.
Gewicht: het CANYON-tuigje weegt 440 gram.
5 jaar garantie
De producten van I-Dog worden in Frankrijk ontworpen en ontwikkeld onder de beste omstandigheden en door specialisten op het gebied van hondenproducten: alle artikelen van het merk I-Dog hebben 5 jaar garantie.
Ons onderhoudsadvies
Was uw uitrusting met zeepwater op 30° en bij voorkeur met de hand. Het wordt afgeraden om de uitrusting te vaak in de wasmachine te wassen. Aan het einde van het seizoen moet de uitrusting op 30° worden gewassen en goed worden gedroogd voordat deze wordt opgeborgen.
Controleer uw uitrusting regelmatig, zowel binnen als buiten, om de veiligheid van uw hond te garanderen.