De Easton Encore Hybrid -3 BBCOR honkbalknuppel uit 2023 bevat alle beste eigenschappen van Easton's geavanceerde knuppeltechniek. Het resultaat is een tweedelige hybride knuppel waarmee je elke keer dat je het strafschopgebied betreedt, de reputatie krijgt van een aanvallende kracht.
De barrel van dit bat is gebouwd met CompCore Technology, waarbij geavanceerde elementen van legering en composiet zijn gecombineerd. Om de CompCore barrel te creëren, is de ringloze R5-legering van de Encore Hybrid met ongeveer 30% uitgedund en vervolgens over de gehele lengte van het slagvlak versterkt met Thermo Composite Technology. Dit zorgt voor een ultradunne barrelwand, een grotere sweetspot en een maximaal "trampoline-effect" bij contact. De PureLynk CXN-verbinding verbindt de hendel direct met de barrel, wat de energieoverdracht en het stijve gevoel van de Pro-Stiff carbon hendel maximaliseert.
Al deze eigenschappen zorgen ervoor dat een knuppel zoveel mogelijk energie opvangt en deze efficiënt overbrengt op de honkbal. Het enige wat jij hoeft te doen, is hard te slaan en te kijken hoe de bal vliegt.
Je ziet niet alleen het verschil dat de Easton Encore Hybrid maakt, je hoort het ook. Het unieke, geavanceerde ontwerp van de barrel zorgt voor een uniek geluid dat zeker in de oren van een werper zal resoneren terwijl je de honken rondt.
We hebben dit batje afgewerkt met Flow-Tack grip, onze meest premium batgrip, voor de ultieme combinatie van demping en grip na elke swing. De Easton Encore Hybrid-3 BBCOR bat uit 2023 is het toppunt van nieuwe innovatie in zowel aluminium als composiet batontwerp.
- Diameter loop: 2 5/8 inch
- Certificering: BBCOR
- Verbinding: PureLynk CXN
- Daling: -3
- Frame: 2-delige hybride
- Greep: Flow-Tack Grip
- Handvat: Pro-Stiff Carbon Handvat
- Knop: Power Boost "Soft Knob"
- Materiaal: legering
- Serie: Encore Hybrid
- Sport: Honkbal
- Technologie: CompCore-technologie
- Gebruik: Vleermuizen
- Jaar van uitgave: 2023