Drielobbige loodjes karpervissen 110g (x2)
Het drielobbig lood is bedoeld voor karpervissers die over lange afstanden willen vissen. Het is ideaal voor vissen vanaf de kant waarbij je nauwkeurig en/of ver moet uitwerpen.
ID 8559406
- 2-jaar garantie
- 365 dagen retourneren
- CamouflageDe camouflage werd speciaal bestudeerd voor efficiëntie in de meeste onderlagen.
- StevigheidOns productieproces garandeert de houdbaarheid van de verf.
- CompatibiliteitCompatibel met alle verkrijgbare loodclips.
- Technische eigenschappen- Ring van 5 mm, dus compatibel met alle loodclips. - Lood gevormd door centrifugatie voor een optimale vulling. - Camouflage specifiek ontworpen om in de meeste onderlagen onopvallend te zijn. . - De wartel en speldconnector zijn ook gecamoufleerd, dus absoluut discreet. - Verkrijgbaar in verschillende gewichten: 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 110, 130 en 150 gram. - Per 2 verkocht.
- Ontwerp en productieOm te garanderen dat de verf op ons karperlood lang meegaat, gebruiken wij een uiterst nauwkeurig en veeleisend productieproces: STAP 1: Zandstralen voor een goede grip. STAP 2: Zwarte grondverf, om ervoor te zorgen dat de verf goed pakt op het lood. STAP 3: Eerste laag kakigroene verf voor een veelzijdige opdruk. STAP 4: Vervolgens gebruiken we dripping (waarbij we zwarte verf op het lood laten vallen) om een hoogkwalitatieve en doeltreffende camouflagelook te creëren.
Kenmerken
Designvoordelen
Designdetails
Specificaties
Details
Sportief niveau | Alle niveaus |
Sportniveau | Alle sportniveaus |
Gebruiksplaats | Zoet water |
Soort vis | Karper |
Nieuw of tweedehands | Nieuw |
Samenstelling
Chassis: 100.0% Lood |
Vishaak: 100.0% Staal |