Deze hoogwaardige borstelset is speciaal ontworpen voor het aanbrengen en polijsten van belag op sportuitrusting. De set bevat een koperborstel voor het verwijderen van oude wax, een nylon borstel voor het aanbrengen van structuur en een paardenhaarborstel voor het polijsten. Ideaal voor zowel amateur- als professionele sporters die hun uitrusting in topconditie willen houden.
Pluspunten
Inclusief koperborstel: effectief voor het verwijderen van oude en overtollige wax.
Nylon borstel: perfect voor het aanbrengen van de gewenste structuur op de belag.
Paardenhaarborstel: zorgt voor een glanzend en gepolijst resultaat.
Ideaal voor gebruik op verschillende soorten sportuitrusting.
Verhoogt de levensduur van de belag door regelmatig onderhoud.
Welke borstel heb je nodig?
Bij het onderhouden van je sportuitrusting is het belangrijk om de juiste borstel te gebruiken. De koperborstel is essentieel voor het verwijderen van oude wax, terwijl de nylon borstel helpt bij het aanbrengen van de structuur. Voor het polijsten van het belag is de paardenhaarborstel de beste keuze. Deze combinatie van borstels zorgt ervoor dat je uitrusting altijd in optimale staat verkeert.
Onderhoudstips
Om de beste resultaten te behalen, is het aan te raden om regelmatig onderhoud uit te voeren. Begin met de koperborstel om oude wax te verwijderen, gebruik daarna de nylon borstel voor de structuur en eindig met de paardenhaarborstel voor een glanzend resultaat. Dit zorgt ervoor dat je uitrusting niet alleen goed presteert, maar ook langer meegaat.
Specificaties
Merk: Decathlon
Type borstelset: 3-delige set
Inhoud: Koperborstel, nylon borstel, paardenhaarborstel
Toepassing: Onderhoud van sportuitrusting
Afmetingen: Geschikt voor diverse sportuitrustingen