Wie de voorkeur geeft aan een minimalistisch design met veel technische snufjes, zal ongetwijfeld kiezen voor deze Carrera-bril op sterkte. De pootjes en de neusbrug zijn gemaakt van Memory Metal, een flexibel materiaal dat zelfs bij buigen terugkeert naar de oorspronkelijke vorm. Dit model is verkrijgbaar in uitvoeringen met een kleuraccent op het bovenste deel van het montuur, passend bij de details op de pootjes.
Gids voor brillenmaten (in millimeters)
Brillenmaten worden aangegeven in millimeters (mm) en verwijzen voornamelijk naar de breedte van de lens, een belangrijke maat voor een comfortabele en esthetisch aantrekkelijke pasvorm, afhankelijk van de gezichtsvorm.
Hoe kies je de juiste maat?
50–52 mm → Smalle gezichten
Aanbevolen voor dunne of smalle gezichten. Ze bieden een evenwichtige pasvorm zonder uit te steken.
53–55 mm → Middelgrote gezichten
De meest voorkomende en veelzijdige maat. Ideaal voor de meeste middelgrote gezichten.
56–58 mm → Middelgrote tot grote gezichten
Bieden een betere dekking en een comfortabele pasvorm voor bredere gezichten.
59–60 mm of meer → Grote gezichten
Ontworpen voor brede gezichten of voor mensen die een meer omhullend model zoeken.
Handige tip: Als je al een bril hebt die goed past, kun je de maat aan de binnenkant van de pootjes controleren en die als referentie gebruiken. Bij twijfel is een medium-maat meestal de veiligste optie.