Deze zonnebril, boordevol kenmerkende Carrera-elementen, is nu al een collectorsitem. Het iconische C-logo prijkt prominent op de voorkant, omlijst door de dubbele metalen brug van het metalen pilotenmontuur. De metalen pootjes zijn afgewerkt met het Carrera-logo in reliëf en voorzien van lange acetaat uiteinden. Kies uit verschillende kleurenpaletten, waaronder tweekleurige fronten en gepolariseerde en ultra-gepolariseerde lenzen.
Maatgids zonnebrillen (in millimeters)
Zonnebrilmaten worden aangegeven in millimeters (mm) en verwijzen voornamelijk naar de breedte van de lens, een belangrijke maat voor een comfortabele en stijlvolle pasvorm, afhankelijk van de gezichtsvorm.
Hoe kies je de juiste maat?
50–52 mm → Smalle gezichten Aanbevolen voor dunne of smalle gezichten. Ze bieden een evenwichtige pasvorm zonder uit te steken.
53–55 mm → Medium gezichten De meest voorkomende en veelzijdige maat. Ideaal voor de meeste gezichten van gemiddelde grootte.
56–58 mm → Middelgrote tot grote gezichten Bieden een betere dekking en een comfortabele pasvorm voor bredere gezichten.
59–60 mm of meer → Grote gezichten Ontworpen voor brede gezichten of voor mensen die een meer omhullend model zoeken.
Handige tip: Als je al een bril hebt die goed past, kun je de maat aan de binnenkant van de pootjes controleren en die als referentie gebruiken. Bij twijfel is een medium-maat meestal de veiligste optie.
Nailon |
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid. Voor hulp bij een bestelling of retourzending kun je contact opnemen met de klantenservice
SAFILO GROUP SPA
SAFILO GROUP SPA CARRERA
Settima Strada 15, 35129, Padova- Italy
info@safilo.com
Nailon |
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid. Voor hulp bij een bestelling of retourzending kun je contact opnemen met de klantenservice
SAFILO GROUP SPA
SAFILO GROUP SPA CARRERA
Settima Strada 15, 35129, Padova- Italy
info@safilo.com