Taille breedte: 30 cm
Binnenbeenlengte: 70 cm
Buitenbeenlengte: 98 cm
* De afmetingen zijn handmatig opgemeten per artikel met een tolerantie van 1 cm.
Deze jogging voor heren NCAA James Madison Violet van het merk Champion combineert comfort en functionaliteit, perfect voor je cardio training. Gemaakt van een fijne stof, biedt hij veel bewegingsvrijheid en een stijlvol silhouet, ideaal voor regelmatige sportactiviteiten of casual dagelijks gebruik.
Kiezen voor deze gebruikte jogging betekent kiezen voor een uniek stuk met een onderscheidend ontwerp, dat opvalt door zijn diepe paarse kleur en het NCAA James Madison-logo, een symbool van een uitgesproken sportieve geest. De kwaliteit van Champion komt hier duidelijk naar voren, met een stevige afwerking en maximaal draagcomfort.
Dit tweedehands stuk is in uitstekende staat en daarmee een interessante optie voor wie op zoek is naar een betrouwbare en aantrekkelijke jogging voor een betaalbare prijs. Met de keuze voor gebruikt krijg je een authentiek product dat je zowel tijdens je trainingen als in je ontspanningsmomenten zal vergezellen.
De jogging is gemakkelijk te combineren en past perfect in een sportswear- of casual garderobe. Of het nu voor een sportles is of om ontspannen door de stad te wandelen, hij zorgt voor een sportieve uitstraling en garandeert langdurig comfort en optimale bewegingsvrijheid.
Champion
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid. Voor hulp bij een bestelling of retourzending kun je contact opnemen met de klantenservice
Champion