Nike Dunk High GS DB2179 111
Jeugdschoenen van Nike, gemaakt van een combinatie van natuurlijk en synthetisch leer. Dit opvallende model is ideaal voor actieve mensen op koudere dagen. De rubberen zool heeft speciale sneden die de grip op verschillende soorten ondergrond verbeteren. Het bovenwerk van synthetisch en natuurlijk leer is duurzaam en gemakkelijk schoon te maken.
Materiaal: natuurlijk leer / synthetisch leer / textielmateriaalKleur: wit / rood
Belangrijk!!! Voetlengte versus binnenzoollengte.
Houd er rekening mee dat de voetlengte die u tijdens het meten opmeet, niet gelijk is aan de lengte van de binnenzool. Aan het verkregen resultaat wordt doorgaans ongeveer 0,5 cm toegevoegd, vooral als de schoenen niet van leer zijn en zeker niet zullen uitrekken.
Bij het kiezen van sportschoenen gelden andere regels, bijvoorbeeld: voor hardlopen, voetbal of wandelen. Afhankelijk van het doel moet je ongeveer 1 cm of meer aan het resultaat toevoegen. Bij langdurige inspanning zwellen uw voeten licht op. Koop daarom geen schoenen die te strak zitten. Bij bergschoenen is de dikte van de sok die je draagt ook erg belangrijk.
De Verkoper informeert u dat de foto's van de aangeboden Goederen uitsluitend ter illustratie dienen. Het werkelijke uiterlijk, met name de kleur en structuur van het materiaal, kan afwijken van wat op de foto's wordt getoond (dit komt door verschillende beeldscherminstellingen).
Wij staan voor u klaar en helpen u graag bij het kiezen van de juiste maat en vervanging. Wij vertrouwen op een prettige en goede samenwerking met u.