Bovenstuk voor zwempak, speciaal ontwikkeld voor gebruik tijdens surfen. Ideaal voor intensieve sporters die waarde hechten aan comfort en bescherming tijdens hun activiteiten op het water. Dankzij de geïntegreerde fleece binnenvoering biedt het bovenstuk uitstekende thermische isolatie, waardoor je langer warm blijft, zelfs bij fris weer of tijdens langere sessies in het water.
De UPF 50+ bescherming zorgt ervoor dat je huid optimaal afgeschermd blijft tegen schadelijke zonnestralen tijdens het surfen. Het materiaal is sneldrogend, waardoor het bovenstuk na contact met water snel weer droog aanvoelt. Dankzij de platgestikte naden wordt wrijving tot een minimum beperkt en geniet je van maximaal comfort, zelfs tijdens langdurige inspanningen.
Het bovenstuk voor zwempak is veelzijdig in gebruik en uitermate geschikt voor surfen. De aansluitende snit zorgt voor optimale bewegingsvrijheid en voorkomt dat het kledingstuk verschuift tijdens dynamische bewegingen op het water. Functionaliteit en technische prestaties komen samen in dit bovenstuk voor zwempak, ontworpen om jou te ondersteunen tijdens iedere surfsessie.
Geniet van thermische isolatie, effectieve zonbescherming en sneldrogend comfort – onmisbare voordelen voor wie alles uit zijn tijd op het water wil halen.