Ben je op zoek naar een Longboard waarmee je gemakkelijk van locatie A naar B kunt rijden? Dan is de Tempish Tropic T echt iets voor jou!
Dit Longboard wordt ook wel een mini cruiser genoemd. Wanneer koop je zo’n Longboard? Als je met jouw Longboard naar je werk, studie of supermarkt wilt rijden.
Dit 31 inch Longboard is voorzien van een kicktail, ofwel de staart van het Longboard is naar boven gebogen.
Tempish heeft verschillende collecties qua Longboards: Street, Surf, Freeride, Downhill en Carving. De Tempish Tropic T behoort tot de SURF-collectie. Boards die tot deze collectie behoren zijn ontworpen voor cruisen. Een SURF board is over het algemeen korter dan een standaard Longboard en is voorzien van zachte wielen, 78A, om zodoende de beleving van de zee op straat te ervaren. Daarnaast is de Tropic T voorzien van een speciale truck die het gevoel van een surfplank kan nabootsen.
Eigenschappen:
Materiaal: 7 lagen Canadese esdoorn, bovenste + onderste laag geverfd in bruine kleur Vorm: Platte holte + kicktail Afmetingen: 31x9’’ Flex: 0,5 Grip: OS780 Demping: PUC 92A HR Wielen: 63x53mm, HR, zandafwerking Diameter wielen: 63mm Hardheid wielen: 78A Truck: 50° - 5’’ Carver truck Lagers: ABEC 7, CHROME
Onbekend |
Geen
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid. Voor hulp bij een bestelling of retourzending kun je contact opnemen met de klantenservice
Tempish s.r.o.
bratří Wolfů 495/16, 779 00 Olomouc, CZ
info@tempish.cz
Onbekend |
Geen
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid. Voor hulp bij een bestelling of retourzending kun je contact opnemen met de klantenservice
Tempish s.r.o.
bratří Wolfů 495/16, 779 00 Olomouc, CZ
info@tempish.cz