De ultieme reisband, gemaakt voor de wegen, paden en trails van alle continenten. Het profiel is bewust gemodelleerd naar de legendarische Marathon XR. De constructie en het compound zijn natuurlijk volgens de nieuwste Schwalbe Evo technologie. TravelStar compound voor de beste rijeigenschappen. De Double Defence technologie maakt de lichte en toch extreem robuuste constructie mogelijk. De wereld is rond. Ervaar het.
Kies voor grote expedities altijd de Evo-versie (Double Defence).
Technologie:
Evo Line Evolutie
Het beste dat mogelijk is. Materialen van de hoogste kwaliteit. De nieuwste technologie.
Dubbele verdediging
De gecombineerde lekbescherming is verkrijgbaar in drie versies. In de Race-versie (A) bieden SnakeSkin (rondom) en RaceGuard (onder het loopvlak) extra bescherming. Tourbanden (B) hebben SnakeSkin op de zijwanden en V-Guard met hoge dichtheid onder het loopvlak. “Plus-banden (C) combineren een laag GreenGuard onder het loopvlak en SnakeSkin op de zijwanden.
Bescherming 5 V-Guard
Extreem lichte en snijbestendige hightech vezel. Deze hightech stof zorgt voor een hoge mate van lekbescherming voor lichtgewicht race- en toerbanden.
Geschikt voor E-bikes 25
Banden met de "E-25" aanbeveling zijn de perfecte keuze voor alle elektrische fietsen met trapondersteuning tot 25 km/u. Het belangrijkste criterium voor deze aanbeveling: veiligheid.
TravelStar Compound
SnakeSkin