#Kick off. Rebel aan.
Met onze nieuwe Rebel 2.0 Solar Red kun je je keepen op kunstgras velden naar een hoger niveau tillen.
Het biedt goede grip, grote duurzaamheid en maximale demping bij vrije trappen dankzij de Punching Zone. Bovendien maakt onze nieuwe EvoZone Plus stof er een superlichte handschoen van.
✅ Contact Cut
Het beste van alle werelden: de Contact Cut combineert de voordelen van handschoenen met Flat Cut en Rolled Finger. Voor een maximaal gripoppervlak, nog meer grip en een flexibelere pasvorm dankzij externe naden die de spanning op het klevende foam verminderen en de weerstand verhogen.
✅ Handschoen voor kunstgras velden.
Astro Grip 4 mm foam heeft meer weerstand op kunstgras. De latex is speciaal ontwikkeld voor droge omstandigheden en harde oppervlakken, de structuur is versterkt door de toevoeging van rode stippen.
✅ EvoZone Plus: maximale lichtheid, maximaal ademend vermogen.
Voor de bovenkant van de hand zetten we EvoZone Plus in. De innovatieve perforaties in de stof verhogen het ademend vermogen, verminderen het gewicht en bieden actief een enorme ondersteuning aan je hand.
✅ Punching Zone met 48 siliconen lijnen.
De Rebel 2.0 is een absoluut boksbalfenomeen. De vele siliconen applicaties zijn stevig en dempen elke vuistslag zoals je nog nooit hebt gevoeld.
✅ Met of zonder bandage: aan jou de keuze.
De handschoen is nauw aangepast aan de anatomie van je hand. Hij blijft dus goed op zijn plaats zitten, zelfs zonder bandage.
Specificaties :
Pasvorm: Contact Cut
Palm: 4mm Astro Grip
Tussenmateriaal: Mesh
Protectiezone grip: ❌
Upper: EvoZone Plus
Punching Zone: Silicone
Sluiting: Verwijderbaar dubbel elastische bandage
Omwikkelde duim: ✅
Protectie: ❌
Grip bij droog weer: ⭐⭐⭐⭐
Grip bij nat weer: ⭐⭐⭐⭐
Slijtvastheid: ⭐⭐⭐⭐⭐
Demping: ⭐⭐⭐⭐⭐
Ideaal voor: Natuurgras en kunstgras