Het maken van foto's of video's wordt automatisch geactiveerd met behulp van een infraroodsensor die beweging en warmte detecteert (PIR-sensor), en met regelmatige tussenpozen (Time Lapse-modus).
De flitser bestaat uit 34 onzichtbare infrarood-LED's en maakt het mogelijk om 's nachts discreet foto's en video's te maken met een bereik van 20 meter. Het wordt automatisch geactiveerd afhankelijk van de helderheid
PIR-sensoren (bewegings- en warmtedetectoren):
1 centrale sensor + 2 zijsensoren
Brede detectiehoek: 120° in totaal | Centrale PIR-sensor: 90°
Detectieafstand: ongeveer 20 m
Instelbare detectiegevoeligheid: Laag | Gemiddeld | Hoog
Onzichtbare infraroodflits voor nachtelijke foto's en video's:
34 onzichtbare zwarte LED's
Golflengte: 940 nm
Instelbaar infraroodflitsbereik: Kort | Gemiddeld | Lang
Maximaal flitsbereik: circa 20 m
Infraroodflits met automatische activering afhankelijk van de helderheid
Schiethoek: 84°
Triggersnelheid: 0,3 seconden
3 opnamemodi:
Foto: 1 tot 5 foto's per trigger
Video: programmeerbare duur van 5 seconden tot 10 minuten | Programmeerbare audio-opname
Foto + Video: bij elke trigger wordt een foto en vervolgens een video gemaakt
Fotoresolutie: programmeerbaar tot 48 MP
Fotobestandsformaat: JPG
Videoresolutie: programmeerbaar tot 4K
Videobestandsformaat: AVI
3 bedrijfsmodi:
Bewegingsdetectiemodus: Het apparaat maakt foto's of video's wanneer de PIR-sensoren (bewegings-/warmtedetectoren) activiteit detecteren in het gebied dat ze bestrijken.
Time Lapse-modus: Foto's of video's worden automatisch gemaakt op regelmatige tijdsintervallen die door de gebruiker worden gedefinieerd. In deze modus zijn de PIR-sensoren uitgeschakeld (er is geen bewegings-/warmtedetectie). Als de gebruiker het interval instelt op 30 minuten, maakt het apparaat automatisch elke 30 minuten een foto of video.
Time Lapse + Videomodus: Het apparaat maakt automatisch foto's op door de gebruiker gedefinieerde, regelmatige tijdsintervallen en genereert vervolgens een video van de genomen foto's. In deze modus zijn de PIR-sensoren uitgeschakeld (er is geen bewegings-/warmtedetectie). Als de gebruiker het interval instelt op 30 minuten, maakt het apparaat automatisch elke 30 minuten een foto.
Bedrijfsperiode: programmeerbaar – Het apparaat kan 24 uur per dag werken of alleen gedurende een door de gebruiker gedefinieerd tijdslot.
Tijdstempel op foto's: Programmeerbaar – Als de instelling op AAN staat, worden de volgende gegevens onderaan de foto's afgedrukt: datum en tijd waarop de foto is genomen, omgevingstemperatuur, maanfase, batterijniveau en cameranaam (als de gebruiker deze heeft geprogrammeerd).
Geheugen: micro SD-kaart met een maximale capaciteit van 512 GB, minimaal klasse 10 (niet meegeleverd). U kunt op elk gewenst moment micro SD-kaarten op deze website kopen.
Apparaatnaam: programmeerbaar – Erg handig voor gebruikers die meerdere apparaten hebben, omdat u hiermee kunt achterhalen met welk apparaat (en dus waar) een foto is gemaakt.
Wachtwoord: programmeerbaar
Loop Recording-functie: Programmeerbaar – Als de instelling op AAN staat, zal de camera, wanneer de geheugenkaart vol is, doorgaan met het opnemen van nieuwe foto's/video's door de oudste foto's/video's te verwijderen
Garantie: 2 jaar
Ontworpen om bestand te zijn tegen slecht weer (IP65)
Compatibel met externe voeding (voeding of zonnepaneel)
- 1 PIE1076 cameraval - 1 USB-kabel - 1 wandmontageset - 1 nylon bevestigingsband - 1 snelstartgids |
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid. Voor hulp bij een bestelling of retourzending kun je contact opnemen met de klantenservice
Groupe NUM'AXES
Groupe NUM'AXES NUM'AXES
ZAC DES AULNAIES - 745 RUE DE LA BERGERESSE - CS30157- 45161 OLIVET CEDEX
info@numaxes.com
- 1 PIE1076 cameraval - 1 USB-kabel - 1 wandmontageset - 1 nylon bevestigingsband - 1 snelstartgids |
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid. Voor hulp bij een bestelling of retourzending kun je contact opnemen met de klantenservice
Groupe NUM'AXES
Groupe NUM'AXES NUM'AXES
ZAC DES AULNAIES - 745 RUE DE LA BERGERESSE - CS30157- 45161 OLIVET CEDEX
info@numaxes.com