Alleen online
Parka met capuchon voor dames Helly Hansen Blossom
Ontdek de damesparka met capuchon Helly Hansen Blossom, de perfecte combinatie van comfort, stijl en warmte voor de winter.
Verkocht en verzonden door Sport & Go EU
We hebben deze chique parka ontworpen zodat je warm en stylish blijft tijdens zeer koude dagen. Het is gemaakt van waterafstotende buitenstof om vocht te weerstaan, gecombineerd met een superzacht High Loft™ synthetisch isolatiemateriaal voor extra warmte. We hebben een afneembare nepbontkraag toegevoegd aan de capuchon, wat een warm microklimaat rond je gezicht creëert wanneer je de capuchon omhoog trekt. Pasvorm :
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid. Voor hulp bij een bestelling of retourzending kun je contact opnemen met de klantenservice
Helly Hansen