De Husky Bizam 2 Plus Blackroom - lichtgewicht tent - 2 persoons - is een lichtgewicht tent geschikt voor 2 personen voor kamperen, fietsen en backpacken. Met een gewicht van 2,9 kilo is de tent gemakkelijk op te slaan en snel klaar voor gebruik. Dit maakt de tent tot een krachtige combinatie voor een mooie schuilplaats voor de nacht. Een tent voor af en toe reizen met twee volwassenen.
De Blackroom variant biedt je nog betere rust dankzij de Blackroom-technologie. De tent heeft een speciale behandeling van de binnentent waarmee je een perfect verduisterde slaapkamer hebt zodat de eerste ochtendstralen of fel maanlicht je niet wekken voordat je er zelf uit wilt.
In de tent zijn voor alle onderdelen (beide tentschalen, vloeren en constructies) hoogwaardige materialen gebruikt die weerstand kunnen bieden aan externe invloeden, goed ademend vermogen en voldoende comfort bieden. En dit alles aan de gegarandeerde buitennormen voor een lichtgewicht tent van Husky.
Onderstaand een aantal kenmerken van de Husky Bizam 2 Plus Blackroom:
Buitenzijde gemaakt van 185T Polyester, PU coating 3000 mm / cm²
Binnenzijde gemaakt van Ademend Nylon 190T, mesh muggenhor
Grondzeil gemaakt van 190T polyester, PU coating 5000 mm / cm²
Tentstokken gemaakt van Durawrap ø 7,9 mm en 8,5 mm
Getapete naden
Dubbelwandige tent met binnen constructie
Lichtgewicht, ademend vermogen en comfortabel
Binnenzijde heeft goede thermische isolatie-eigenschappen
Buitenzijde is scheurbestendig en sneldrogend
Tent is permanent geïmpregneerd
Afmetingen: 290 x 145 x 120 cm
Afmetingen in verpakking: 45 x 13 x 13 cm
Gewicht: 3100 gram
Wordt geleverd met een set stalen pinnen, reparatieset en compressiezak
De tentstokken zijn gemaakt van Durawrap. Deze wordt gemaakt door een polyesterfilm aan te brengen op de kern van een laminaatstaaf. Dit maakt het dat de stokken sterker en flexibeler zijn.
De binnenzijde van de tent is gemaakt van de Nylon 190T die zeer lichtgewicht en ademende synthetische vezels bevat met voldoende sterkte en flexibiliteit. Het materiaal is ook geschikt voor vorst omdat het goede thermische isolatie-eigenschappen heeft. De net klamboe aan de binnenzijde van de tent is van zachte, ademende en toch stevig materiaal die zorgt dat de insecten buiten blijven maar toch voor een goede isolatie in de tent.
Voor de buitenkant van de tent is gebruik gemaakt van 185T polyester een zeer licht en scheurbestendig materiaal. De synthetische polyestervezels verhogen de bescherming van de tent in barre weersomstandigheden, vervaging door de zon en heeft ook de eigenschap snel te drogen.
Om te zorgen dat je in de tent droog blijft is aan de buitenzijde een siliconencoating van polyurethaan (4000 mm / cm²) gebruikt om het materiaal te beschermen tegen het binnendringen van vocht. Door de speciale textielbehandeling wordt de permanente impregnering direct in verschillende lagen aangebracht.
De vloer is gemaakt van 190T polyester die uitzonderlijk is vanwege zijn taaiheid. Naast dat het voldoende sterk is en flexibel is het ook heel licht. De polyurethaancoating is een permanente impregnering die direct in verschillende lagen op het materiaal wordt aangebracht. Dze speciale textielbehandeling voorkomt het binnendringen van water. Deze coating heeft een waterkolom van 5.000 mm / cm²