Retourkosten zijn gratis.
Wettelijke informatie Bedrijfsnaam: Invoxia Rechtsvorm: SAS (vereenvoudigde naamloze vennootschap) Hoofdkantoor: Issy-les-Moulineaux (Frankrijk) Handelsregister: Nanterre SIREN-nummer: 522 978 576 Intracommunautair btw-nummer: FR25522978576 Activiteit Fabrikant van verbonden GPS-trackers (fiets, voertuig, dieren) Positionering: veiligheid en mobiliteit Conformiteit Naleving van de AVG Verzamelde gegevens: locatie + gebruikersaccount Gegevens worden beveiligd en niet doorverkocht
Teruggezonden producten die aan de voorwaarden voldoen, worden binnen vier dagen na ontvangst van de retourzending door de verkoper terugbetaald. De terugbetaling vindt uitsluitend plaats via dezelfde betaalmethode die bij de bestelling is gebruikt.
Als u uw bestelling wilt retourneren, kunt u dit doen binnen 30 dagen na ontvangst van uw bestelling. Retourzendingen zijn gratis. Het product moet worden geretourneerd: * in nieuwe, ongebruikte staat; * in de originele verpakking, inclusief alle eventueel meegeleverde accessoires en documenten. Om uw retour aan te vragen: * Als er een retourlabel in uw pakket zit, volg dan de instructies op het retourlabel. * Als er geen retourlabel aanwezig is, log dan in op uw Decathlon.nl-account, ga naar "Mijn aankopen", selecteer de betreffende bestelling en klik vervolgens op "Mijn retour aanvragen". Vermeld de reden van uw retour (bijvoorbeeld: herroeping). Nadat uw aanvraag is geregistreerd, ontvangt u binnen 48 werkuren de retourinstructies. Retouradres: Invoxia c/o Panalpina, 51 Avenue de l Europe, CERNAY, 68700 FR In te vullen met uw officiële retouradres. Na ontvangst en controle van het geretourneerde product wordt de terugbetaling binnen 4 dagen uitgevoerd via hetzelfde betaalmiddel dat is gebruikt bij de bestelling. Marketplace-producten kunnen niet worden geretourneerd in Decathlon-winkels of -magazijnen.
Op Decathlon.nl gekochte producten hebben een garantie van twee jaar, ingaande op de dag waarop de klant ze in ontvangst neemt. De garantie is geldig op voorwaarde dat het defect het gevolg is van normaal gebruik van het product of een fabricagefout. Het is noodzakelijk om alle documenten bij te voegen die nodig zijn voor het activeren van de garantie of een eventuele garantieverlenging (aankoopfactuur, foto's, geluidsfragmenten, ...).
Standaardvervoerders: Colissimo - levering binnen 2 tot 4 dagen Chronopost - levering binnen 2 tot 4 dagen Expressvervoerders: DPD - levering binnen 1 tot 2 dagen