QUECHUA

Voortent voor 2 Seconds Easy Fresh

€59,99
Ref. : 8667850

Dankzij de tentbogen en verstelbare spanriemen koppel je deze voortent vlot met je Seconds-tent, voor extra comfort! En door de FRESH-technologie beschermt ze tegen de warmte.

Onze ontwikkelaars bedachten deze voortent voor onze 2 Seconds EASY-tenten. Zo krijg je er heel snel extra bergruimte bij.

Aantal:

Bezorging:

Op werkdagen en zondag voor 21:00 besteld, de volgende dag in huis.

Winkelvoorraad

Productvoordelen

Compatibiliteit

Geschikt voor de 2 Seconds Easy-tenten (ref. 8553541, 8784164, 8513472, 8576110)

Vlotte montage / demontage

Eenvoudig op te zetten met boogstokken en verstelbare spanriemen

Capaciteit

Tot 3 m² overdekte oppervlakte, afhankelijk van de configuratie

Eenvoudig transport

Afmetingen hoes: 58 x 14 x 14 cm / 8,9 l. Gewicht: 2,95 kg

Warmtereductie

Fresh-stof, voor koelte binnenin

Bestand tegen wind

Bestand tegen wind van 40 km/u (5 Bft): getest in windtunnel op draaiplatform.

Waterdichtheid

Waterdichtheid (Schmerber): Buitentent > 2.000 mm. Grondzeil > 2.400 mm.

Technische informatie

Compatibiliteit

Deze voortent is geschikt voor onze 2 Seconds Easy-tenten voor 2 en 3 personen (referenties 8553541, 8784164, 8513472 en 8576110).
Dankzij de verstelbare riemen is ze zo opgezet en gekoppeld met je 2 Seconds Easy-tent. Meer comfort verzekerd!

Opzetten en afbreken

Eenvoudig en snel opgezet, met boog en verstelbare spanriemen.
Installeer de boog en maak de voortent vast aan de haringen aan de kant van de deur van je tent.
Vervolgens maak je de riemen vast aan de haringen achteraan je tent en regel je ze bij aan de hand van de opgestikte labels.
Tot slot kan je de voortent aanspannen met 2 haringen. Voor het afbreken ga je in omgekeerde volgorde te werk.

Waterdichtheid

Al onze tenten, voortenten en luifels zijn getest in het laboratorium en in de praktijk om hun waterdichtheid te garanderen.
Hiervoor plaatsten we de tent samen met de voortent 3 uur lang volledig onder een douche van 200 liter water per uur.
De buitentent is gemaakt in polyester met PU-coating van 2000 mm Schmerber, het grondzeil in polyethyleen van 120 g/m², en alle naden zijn afgedicht met thermisch gelijmde stroken.

Windbestendigheid

We testen al onze tenten samen met de voortent in een windtunnel op een draaiplatform om elke kant ervan bloot te stellen aan wind. Als deze voortent correct is opgezet, met alle scheerlijnen goed aangespannen rondom, is ze bestand tegen windsnelheden tot 40 km/u aan de grond (windkracht 5).

Dit product bevat:

- 1 buitenzeil en waterdicht grondzeil
- 1 boog
- 4 haringen
- 4 scheerlijnen
- 1 tentzak

Garantie op je voortent:

Deze voortent voor je Seconds-tent werd ontwikkeld voor tijdelijk outdoor gebruik (4 weken per jaar), voor je verblijf op de camping of om te kamperen in de natuur. Wekenlange ononderbroken blootstelling aan uv-stralen kan het textiel aantasten.
Onze luifels en voortenten vallen niet onder de categorie 'tuinmeubilair' en zijn niet geschikt om permanent buiten te blijven staan.
Het is dus belangrijk dat je deze voortent binnen opbergt wanneer je hem niet gebruikt, dan gaat hij langer mee.
5 jaar garantie

REPAREREN IS ALTIJD BETER DAN WEGGOOIEN!

Onze tenten, voortenten en tentluifels zijn perfect voor heerlijke nachten op de camping.
Na verloop van tijd en veelvuldig gebruik kunnen bepaalde onderdelen verslijten of stuk gaan.
Om de reparatie van je tent te vergemakkelijken, kan je bij ons elk element (tentbogen, buitentent, binnentent ...) apart kopen om een kapot element te vervangen. Repareren is altijd beter dan weggooien!

Over de productontwikkeling: ONZE KNOWHOW

Het International Design Center van Quechua staat in Passy, aan de voet van de Mont Blanc in de Haute-Savoie.
Door die locatie is het een ideale ontmoetingsplek voor onze teams (designers, productmanagers, ingenieurs ...) en kampeerders.
Een groot voordeel wanneer we hoogwaardige producten ontwikkelen die al onze expertise bevatten.

Waar komen onze voortenten en tentluifels vandaan?

Deze voortent werd ontwikkeld in ons International Design Center aan de voet van de Mont Blanc, in Frankrijk, en wordt vervolgens gemaakt en geassembleerd door onze leveranciers in China, Vietnam en Bangladesh.
Onze partners hebben een uitvoerige knowhow verworven in de confectie van onze voortenten en we werken heel nauw met hen samen.
Dankzij die vertrouwensrelatie met onze industriële partners kunnen we technisch hoogstaande, kwalitatieve producten maken.

De arbeidsomstandigheden in onze productieateliers

We zien er nauw toe dat onze leveranciers ons gedragscharter tot op de letter volgen. Ze zijn overigens vaak gewerkt in ontwikkelingslanden, waar onze aanwezigheid jobs creëert.
Aan de hand van audits en dankzij teams ter plaatse waken we erover dat alle werknemers een kwaliteitsvolle werkomgeving krijgen, waar respect, zelfontplooiing én milieubewustzijn centraal staan.

Garantie

5 jaar.
REPARATIE: Al onze tenten kunnen worden gerepareerd in het atelier van je Decathlon-winkel.

Overige informatie

Product samenstelling

Hoofdstof 70% Polyethyleentereftalaat (PET), 30% Hogedichtheidpolyetheen Zadelboog 100% Glasvezel

VOORRAADADVIES

Opbergen: laat de tent na gebruik of na het reinigen steeds goed drogen om geurtjes en schimmel te voorkomen.

TESTS

De laboratoria waar we mee samenwerken en onze eigen labo's dragen bij tot de innovatie en ontwikkeling van onze Quechua-voortenten en -luifels.
Dankzij doorgedreven onderzoek en tests kunnen we het technische karakter ervan garanderen (windbestendigheid, winddichtheid, duurzaamheid).

Goedgekeurd door

Om aan alle eisen te voldoen, worden de Quechua-tenten getest in de bergen, in de omstandigheden die jullie kunnen tegenkomen op de camping of bij wildkamperen.

Onze teams en een testpanel (bestaande uit partners, ambassadeurs en klanten) stellen onze producten op de proef, tijdens het hele ontwikkelingsproces en tot het moment dat ze op de markt worden gebracht.
Hierdoor kunnen we garant staan voor de kwaliteit van onze voortenten en tentluifels.

ONDERHOUDSADVIES

Niet wassen

Niet bleken

Mag niet in de droogtrommel

Niet strijken

Niet droogreinigen

Afbeeldingen

Voortent voor 2 Seconds Easy Fresh
Voortent voor 2 Seconds Easy Fresh
Voortent voor 2 Seconds Easy Fresh
Voortent voor 2 Seconds Easy Fresh

Video

Reviews

Loading

Vragen & Antwoorden

Bekijk ook