SHOT RACE HELM
De Shot Race helm beschikt over een nieuwe technologie voor schokabsorptie en een innovatief ontwerp.
Met 9 ventilatieopeningen aan de voorkant en 8 luchtuitlaten aan de achterkant, biedt deze helm een geoptimaliseerde luchtstroom. Voor uw veiligheid is de helm uitgerust met 2 "Quick Release"-banden, waarmee u de binnenvulling snel kunt verwijderen in geval van een ernstig ongeval.
Het model Race Tracer is een van de meest comfortabele helmen in de collectie. Het beschikt over een "Morpho-Conforming Quick Dry" interieur, dat volledig uitneembaar en wasbaar is. De helm heeft een matte lakafwerking en een slijtvaste PU-coating, die zorgen voor een unieke uitstraling en hoge kwaliteit afwerking.
De helm voldoet aan de ECE 2206 norm, de nieuwste goedkeuring voor motorfietsen.
KENMERKEN :
- Gewicht : 1300g
- ECE 2206 goedgekeurd
- Versterkte synthetische schaal (SRS)
- 2 schaalmaten en 2 EPS voor een perfecte pasvorm
- MIPS-systeem : vermindert de risico's op hersenletsel
- Kinbeschermer met "Shock-Absorber"
- 9 ventilatieopeningen aan de voorkant en 8 luchtuitlaten aan de achterkant
- Binnenvoering "Morpho-Conforming Quick Dry"
- Quick Release-systeem : snelle verwijdering van wangvulling in noodgevallen
- Niet verstelbaar geventileerd vizier
- PU-coating met hoge weerstand
- Dubbel-D sluitsysteem
HET MIPS-SYSTEEM :
Het MIPS-systeem bestaat uit twee onafhankelijke schalen en bootst de werking van de hersenvochtlaag na waarin onze hersenen "drijven". Bij een impact absorbeert het systeem de energie door de schedel langs de helm te laten glijden. Dit helpt de rotatiekrachten te verminderen en beschermt de hersenen beter tegen schuine impacts.
MAATTABEL :
- XS : Hoofdomtrek van 53 tot 54 cm
- S : Hoofdomtrek van 55 tot 56 cm
- M : Hoofdomtrek van 57 tot 58 cm
- L : Hoofdomtrek van 59 tot 60 cm
- XL : Hoofdomtrek van 61 tot 62 cm
- XXL : Hoofdomtrek van 63 tot 64 cm