Thermoshirt kids Baselayer 4-Pack
Verkocht door Morethansocks.nl
Verzonden door Heatkeeperstore B.V.
Verkocht door Morethansocks.nl
Verzonden door Heatkeeperstore B.V.
Deze Xtreme Thermoshirts Kids Baselayer 4-Pack is ontwikkeld als comfortabele basislaag voor kinderen tijdens koude dagen. De shirts worden onder gewone kleding, sportkleding of skikleding gedragen en combineren warmte met voldoende bewegingsvrijheid tijdens verschillende activiteiten.
Met deze ruime 4-pack heb je direct vier thermoshirts voor kinderen in huis. Ideaal wanneer thermokleding meerdere dagen per week wordt gedragen voor school, sport, buitenspelen of wintersport. Zo liggen er voldoende schone exemplaren klaar wanneer andere shirts in de was zitten.
Vier thermoshirts kids in één 4-pack
Een baselayer wordt dicht op het lichaam gedragen en vormt de eerste laag onder andere kleding. Deze Xtreme thermoshirts sluiten prettig aan op het lichaam en kunnen eenvoudig onder een trui, sportshirt of ski-outfit worden gedragen.
Doordat je direct vier shirts ontvangt, is deze 4-pack een praktische keuze voor kinderen die tijdens de koudere maanden regelmatig een thermoshirt dragen.
Ademend tijdens actieve momenten
Kinderen zijn vaak volop in beweging. Daarom is het belangrijk dat een thermoshirt niet alleen warmte biedt, maar ook comfortabel blijft tijdens verschillende activiteiten.
Het ademende materiaal helpt bij het afvoeren van transpiratievocht tijdens het bewegen. Hierdoor zijn de thermoshirts geschikt voor zowel dagelijks gebruik als actievere momenten tijdens koude dagen.
Comfortabele en aansluitende pasvorm
De zachte stof voelt prettig aan op de huid en de aansluitende pasvorm zorgt ervoor dat de thermoshirts gemakkelijk onder andere kleding passen.
Hierdoor kunnen kinderen vrij blijven bewegen tijdens sport, spel en andere buitenactiviteiten. De shirts kunnen bijvoorbeeld onder een gewone trui naar school worden gedragen of als eerste laag onder sport- en skikleding.
Geschikt voor sport, wintersport en buitenspelen
Deze thermoshirts voor kids kunnen in verschillende situaties worden gedragen. Denk bijvoorbeeld aan buitenspelen in de winter, fietsen naar school, een koude sporttraining, wandelen of een wintersportvakantie.
90% POLYESTER (RECYCLED) 10% ELASTANE |
-
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid. Voor hulp bij een bestelling of retourzending kun je contact opnemen met de klantenservice
Angro B.V.
Edisonweg 1-C, 5482 TJ Schijndel
info@angro.nl
90% POLYESTER (RECYCLED) 10% ELASTANE |
-
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid. Voor hulp bij een bestelling of retourzending kun je contact opnemen met de klantenservice
Angro B.V.
Edisonweg 1-C, 5482 TJ Schijndel
info@angro.nl