RAVEN Pro GT ALU Multientry snowboardbindingen
Specificaties van de bindingen:
Merk: RAVEN
Model: Pro GT Alu
Type: Fastec - kantelbare schoenplaat + klassieke pompen
Basis: Aluminium
Hiel: Composiet
Klemmen: Composiet
Pompen: Composiet
Gaspedaal: Niet verstelbaar
Allmountain - universele, zachte FR/FS-bindingen
Maat M - geschikt voor Raven Target/Diva/Pearl-schoenen in maat 40-42
Maat L - geschikt voor Raven Target/Diva/Pearl-schoenen in maat 43-45
Maat XL - geschikt voor Raven Target/Diva/Pearl-schoenen in maat 45-47
Bovenste 3D-gevormde riem, geprofileerd en in lengte verstelbaar
Cap-Strap - wordt aan de voorkant van de schoen vastgemaakt, wat een perfecte pasvorm en een snellere reactie mogelijk maakt Versterkte tandriemen - de slijtvastheid en breukvastheid zijn verbeterd
Breed verstelbereik van de binding
Multientry - naast het Fastec-systeem hebben de bindingen pompen (zoals bij traditionele bindingen) voor klassieke sluiting en extra verstelbaarheid Aluminium PH7002-basis met demping
Asymmetrische BC-tong zorgt voor meer ondersteuning bij het overbrengen van reacties op het board, met rotatiemogelijkheid
Plaat afgewerkt met EVA-systeem – dempt schokken perfect. Werkt ook antislip en stabiliseert de schoen in de binding
Highback Forward Lean Adjustment – gereedschapsloze aanpassing van de helling van de lepel
The Channel Mount System ; 4x4 Mount System - bindingen passen op boards met 4x4-systeem en Burton EST/The Channel
Complete set - bindingen, schijven, schroeven
Tips voor het kiezen van snowboardbindingen
De schoenmaat die bij de binding past, wordt door de fabrikant opgegeven voor de modellen RAVEN Target, Pearl, Diva en Felix.
De maat van de buitenste schaal kan per fabrikant sterk verschillen en afhankelijk van de schoenfabrikant kan een kleinere of grotere schoenmaat in de binding passen dan blijkt uit het door de fabrikant opgegeven bereik.
De beste manier om te controleren of uw schoenen in de bindingen passen, is door de zool op het breedste en langste punt te meten en de afmetingen te vergelijken met de afmetingen die in de aanbieding worden vermeld.
Dit geeft geen 100% zekerheid dat de schoen past, maar het geeft wel een indicatie of er überhaupt een kans is dat dit het geval is. In 99% van de gevallen past de schoen in de binding als de afmeting van de zool binnen het door ons opgegeven bereik valt.