Kenmerken hengel Ilicum-500 300 V2
- Lengte: 3,00 m
- Elementen: 1+1
- Transportlengte: 1,55 m
- Gewicht: 183 g
- Geleideogen: 10 Fuji K FazLite®
- Kunstaasbevestiging
- Werpgewicht: 20 -60 g
- Actie: medium (semiparabolisch)
- Molenhouder: Seaguide XVS
- Versteviging aan het uiteinde
HCS: High Conical Structure
De kegelvormige blank heeft een tapsheid van meer dan 20°, ons zogenaamde HCS-concept. Je hengel krijgt hierdoor meer werpgewicht zodat je comfortabel de grootste vissen kunt binnenhalen. Het smallere topeinde zorgt voor een hoge gevoeligheid zodat je zelfs de lichtste aanrakingen kunt voelen. HCS combineert kracht en gevoeligheid in één.
Aanbevolen molen en gevlochten lijn
Voor deze hengel Ilicium-500 V2 300 raden we een molen in maat 5000 aan, met een gevlochten lijn van 16/100 of een nylon lijn van 30/100.
Ilicium V2: Wat betekent dat?
Naar aanleiding van uw feedback hebben we het product verbeterd. Door de geleideogen van Seaguide te vervangen door geleideogen van Fuji K Fazlite, hebben we de corrosiebestendigheid verbeterd. Dit zorgt ook voor een betere balans van de hengel.
Door materiaal toe te voegen aan het bovenste deel van de blank, hebben we die resistenter en schokbestendiger gemaakt.