Sale
Tennisschoenen voor dames TS990 gravel zwart
Wil je alle hoeken van de court bereiken? Dan zul je enthousiast zijn over de nieuwe, soepele, vinnige en stevige schoenen TS990.
ID 8552180
Sold by
- 2-jaar garantie
- 365 dagen retourneren
- DempingNieuw Lateral CS-concept voor een uitstekende en stevige demping aan de hiel
- EnergieteruggaveSoepel en dynamisch door het bovenwerk van textiel en Pebax® onder de zool
- SlijtvastheidZool in stevig RUBLAST-rubber, bovenwerk verstevigd op de slijtzones.
- PascomfortBovenwerk in 3D-mesh en schuim met vormgeheugen aan de enkelknobbel
- Gewicht315 g in maat 39.
- Rublast-rubberBij het bewegen en afzetten op het veld schuren je schoenen over de ondergrond, waardoor de zool sneller slijt. Ook zijn de ondergronden waar je op speelt erg slijtend. De buitenzool van deze schoen is gemaakt van supersterk RUBLAST-rubber.
- Verstevigd bovenwerkOm ervoor te zorgen dat je veilig over de vloer kan schuiven en van richting veranderen en om de duurzaamheid van de schoen te verbeteren, verstevigden we het bovenwerk met uiterst sterk polyurethaan, meer bepaald aan de neus en aan de binnenkant van de voet.
- Met Pebax®De schoen heeft aan de neus een specifiek gevormd deel in polymeer (Pebax®) dat de dynamiek verhoogt en de schoen ook lichter maakt. Het Pebax Powered®-programma promoot Pebax® als hoogwaardig materiaal voor sportartikelen. Pebax® en Pebax Powered® zijn gedeponeerde merken van Arkema. Meer informatie op www.pebaxpowered.com
- Lateral CS-conceptHet gepatenteerd concept LATERAL CS (Lateral Cushioning System) is het resultaat van jaren onderzoek en ontwikkeling van Artengo en het Decathlon SportsLab en garandeert een duurzame demping van de impact met de grond, in het bijzonder voor tennisspeelsters. Biomechanisch onderzoek van de verplaatsingen van speelsters heeft aangetoond dat "High Impact Durability" schuim aan de hiel de kracht van de impact met de vloer met 13% vermindert in vergelijking met onze tennisschoenen TS 990 van 2019.
- InlegzoolThermisch gevormde inlegzool die mooi aansluit op de hiel en voetwelving. Biedt meer comfort en duurzaamheid en vermindert het gewicht van de schoen (in polyurethaan).
- vetersPlatte veters die gemakkelijk te verstellen zijn zodat de schoen perfect blijft zitten.
- Onze test op slijtvastheidDe schoenen zijn in een laboratorium getest op een exclusieve machine die speciaal is ontwikkeld om de slijtage na te bootsen die tijdens het tennissen ontstaat aan de hiel, de voorvoet, boven de tenen en aan de binnenkant van de voet. Deze schoen doorstond het hoogste aantal cycli van alle modellen van het Artengo-assortiment voor dames. Het is onze stevigste schoen.
- Onze test op dempingDe schoenen zijn in een laboratorium getest door een machine die de impact op de hiel tijdens het tennissen nabootst met een massa van 8 kg. Hoe groter de versnellingspiek, hoe groter de schok die door het lichaam moet worden opgevangen.
- Onze test op draagcomfortDeze schoenen worden blind getest door een representatief panel van tennisspeelsters. Ze evalueerden het draagcomfort, dus hoe comfortabel de schoen was tijdens het rondlopen en hoe aangenaam hij zat bij de eerste pasbeurt.
Kenmerken
Designvoordelen
Designdetails
Specificaties
Details
Sportief niveau | Expert |
Gebruiksplaats | Binnen, Buiten |
Type terrein | GRAVEL |
Type sluiting | Veters |
Hoogte van de schoen | Lage schoen |
Type voering | Lichte voering |
Type voetafrol | Elke voetafrol |
Materiaal | Kunststof |
Waterdicht | Niet waterdicht |
Voetbreedte | Medium |
Type schoenen | Lichtheid, Dynamiek |
Drop | 8 mm |
Afneembaar | Niet afneembaar |
Uitneembare binnenzool | Verwijderbare zool |
Nieuw of tweedehands | Nieuw |
Seizoen | Alle seizoenen, Winter , Voorjaar, Zomer, Herfst |
Markering buitenzool | Non-marking |
Technologie buitenzool | Rublast |
Samenstelling
Buitenzool van: 10.0% Polyurethaan, 50.0% Synthetisch rubber, 30.0% Ethyleen Vinyl Acetaat, 10.0% Thermoplastisch Polyurethaan |
Bovenwerk van de schoen: 70.0% Polyurethaan, 30.0% Polyester |
Voering en sok: 100.0% Polyester |