Shelter voor de camping 6 personen Arpenaz Base

€139,99

8648391

Ons team ontwikkelde deze schuiltent/shelter voor zes kampeerders die veel ruimte willen en zich willen beschermen tegen regen, wind en insecten.

Ons doel? Je een gemakkelijk op te zetten shelter bieden, ideaal voor een ruime leefruimte wil. De tent is vrijstaand zodat je hem heel gemakkelijk kan verplaatsen.

Kleur:

Petroleum blauw / Grijs groen

Thuisbezorging:

Op werkdagen voor 15:00 besteld, de volgende dag in huis

Beschikbaar
Ophalen in de winkel

PRODUCTVOORDELEN

Capaciteit

Hoogte: 2,15 m | Vloeroppervlakte: 6,25 m² | Comfortabel tot 6 personen.

Vlotte montage / demontage

Vrijstaand, dus heel gemakkelijk op te zetten | Bogen in volle glasvezel.

Warmtereductie

Openingen aan de 3 zijden | 3 ramen met muggengaas.

Zonbescherming

De stof filtert uv-stralen met een UPF van 30.

Waterdichtheid

Waterkolom (Schmerber): Buitentent > 2000 mm Grondzeil > 2400 mm

Bestand tegen wind

Bestand tegen windkracht 6 - ongeveer 50 km/u | Getest in een windtunnel.

Eenvoudig transport

Cilindervormige tentzak | 57 x 18 cm | 18 liter | 8 kg.

Ecodesign

-

TECHNISCHE INFORMATIE

Shelter

Vierkante shelter met een vloeroppervlakte van 6,25 m² en een maximumhoogte van 2,15 m.
Hoogte deur: 1,70 m.

Opzetten en afbreken

Klassieke manier van opzetten en afbreken, met boogstokken. Volg onze handleiding die in de tentzak is genaaid.
We raden aan om de tent met 2 personen op te zetten.

Zonbescherming

Tentdoek met UPF 30, beschermt tegen de zon.
Opgelet: blijf voorzichtig, door een open deur kunnen heel wat uv-stralen binnenkomen.

Ventilatie

Opening aan drie zijden voor een goede luchtcirculatie. Elke opening is voorzien van muggengaas om insecten buiten te houden.

Windbestendigheid

We testen al onze shelters in een windtunnel, op een draaiplatform. Doel hiervan is om de tent van elke kant bloot te stellen aan dezelfde windsterkte.
Goed opgezet en met alle scheerlijnen aangespannen, bleef deze tent perfect bruikbaar tot windkracht 6, bij een gemeten windsnelheid van 50 km/u.

Waterdichtheid en afgedichte naden

We testen onze tenten om de waterdichtheid ervan te bepalen. De eerste test gebeurt in het lab: 3 uur onder 200 liter water per uur en per m², het equivalent van een tropische regenbui van 200 mm per uur. De tweede test gebeurt in de praktijk, in echte omstandigheden en door onze teams. De shelter heeft een buitentent in polyester met een polyurethaan coating van 2000 mm. Verder zijn de naden afgedicht met tape, en dan is er nog het polyethyleen grondzeil van 140 g/m².

REPARATIE

Onze productontwikkelaars kamperen zelf ook en houden veel van de natuur, die ze graag in stand willen houden. En dus besteden ze veel aandacht aan onze producten. Om die reden zijn al onze tenten repareerbaar. Voor onderdelen of reparatie van de opblaasbare tentbogen kun je terecht in het atelier van je Decathlon-winkel of op decathlon.nl.

Stokken en haringen

Tentbogen - Al onze boogstokken zijn van glasvezel en worden onderworpen aan een dubbele kwaliteitscontrole. Hierdoor kunnen we een bijzonder hoge breukbestendigheid garanderen.
Haringen - Al onze haringen zijn van staal en hebben een diameter van 6 mm.

ONDERHOUDSADVIES

Onze shelters werden ontwikkeld voor tijdelijk outdoor gebruik (4 weken per jaar), voor je verblijf op de camping of om te kamperen in de natuur. Wekenlange ononderbroken blootstelling aan uv-stralen kan de stoffen delen aantasten. Deze producten vallen niet onder de categorie "tuinmeubilair" en zijn niet geschikt om permanent buiten te blijven staan. Om ervoor te zorgen dat je shelter zo lang mogelijk meegaat, is het belangrijk om hem op te bergen als je de tent niet gebruikt.

Garantie

2 jaar

OVERIGE INFORMATIE

Product samenstelling

Zadelboog 100% Glasvezel Hoofdstof 100% Polyethyleentereftalaat (PET) Vloerbedekking 100% Hogedichtheidpolyetheen Pin 100% Staal Achtertas 100% Polyethyleentereftalaat (PET)

VOORRAADADVIES

We raden aan om de hele shelter, ook de onderkant, heel goed te laten drogen buiten. Daarna kun je hem opbergen zonder dat je bang moet zijn voor vieze geurtjes of schimmel.

GEBRUIKSAANWIJZING

Niet geschikt om permanent buiten te staan.

Goedgekeurd door

Om aan alle eisen te voldoen, worden de Quechua-producten getest in de natuur, in de omstandigheden die jullie kunnen tegenkomen tijdens wandelingen.
Ons team en een testpanel (bestaande uit partners, ambassadeurs en klanten) stellen de producten op de proef, tijdens het hele ontwikkelingsproces en tot het moment dat ze op de markt worden gebracht.

ONDERHOUDSADVIES

Niet wassen

Niet bleken

Mag niet in de droogtrommel

Niet strijken

Niet droogreinigen

Handleiding

Voor meer informatie over dit product, bekijk de handleiding

AFBEELDINGEN

Shelter voor de camping 6 personen Arpenaz Base
Shelter voor de camping 6 personen Arpenaz Base
Shelter voor de camping 6 personen Arpenaz Base

VIDEO

REVIEWS

Loading

Vragen & Antwoorden

VERGELIJKBARE PRODUCTEN