Sale
Rugzak voor freeride/allmountain skiën en snowboarden 100 wit/zwart 23 liter
Een rugzak die je het hele jaar door van dienst zal zijn, ook tijdens wandelingen of fietstochten. Het waterdichte laptopvak is een groot voordeel bij dagelijks gebruik.
ID 8817094
- 2-jaar garantie
- 365 dagen retourneren
- StabiliteitDe buik- en de borstriem zorgen ervoor dat de rugzak goed blijft zitten.
- Modulariteit23 liter verdeeld over 4 buitenvakken om al je spullen mee te nemen.
- WaterdichtheidWaterafstotende stof en waterdicht laptopvak van 16 inch.
- Meerdere vakkenSkibrilzakje vooraan, met zachte stof om de lens te beschermen.
- Waterdicht vakGroot waterdicht vak om de benodigdheden voor jouw skidiscipline in mee te nemen. Het waterdichte vak is perfect om je rugzak het hele jaar door te kunnen gebruiken. Je beschermt er probleemloos je laptop of tablet mee tegen de regen tijdens je verplaatsingen, reizen of andere activiteiten.
- RiemElastische riem voor een supergoed positiebehoud tijdens het skiën, snowboarden of tijdens je verplaatsingen. Deze riem is afneembaar voor het dagelijks gebruik van de rugzak.
- Ski's / snowboard dragenDankzij de draagriemen kun je een paar ski's (tot 140 mm breed achteraan) of een snowboard meenemen. De riemen zijn verstelbaar zodat je ook een extra paar kinderski's kunt meenemen, naast een snowboard of een paar ski's voor volwassenen. De zijriemen dienen ook als compressiemiddel om de inhoud van de rugzak compact te houden.
- VakkenHoofdvak met 3 zones: een vak voor een waterzak, een laptopvak van 16 inch en een hoofdvak. Een vak voor je skibril met fleece voering om de lens te beschermen. Een vak vooraan, een pennenhouder, een vak met rits en een gewatteerd vak.
- WaterzakDe rugzak FR 23 liter is ontwikkeld om plaats te bieden aan een waterzak. Dit compartiment zit in het hoofdvak. Bovenaan zit een doorgang voor het slangetje. Het slangetje wordt op zijn plaats gehouden door de 2 bandjes.
- VeiligheidHet hoofdvak is voorzien van 2 fluo-oranje elastieken voor het handvat van je schep en je sonde.
- Wat is het Recco®-systeem?Al onze ski- en snowboardrugzakken zijn uitgerust met het RECCO®-systeem. Recco®-technologie helpt om je sneller te vinden in geval van een lawine. Iemand die bedolven raakt onder een lawine en is uitgerust met Recco®-reflectoren, kan snel en met precisie worden teruggevonden met behulp van een Recco®-detector. Recco®-reflectoren zijn geen vervanging voor een lawinepieper. Recco®-technologie vormt een aanvulling hierop en verhoogt je kansen om op tijd te worden gevonden.
- Co-designIn overleg met onze klanten besloten we om een skirugzak te ontwikkelen die aan alle praktijkvereisten voldoet maar die er voldoende urban uitziet om hem dagelijks te kunnen gebruiken. In onze enquêtes over co-design wezen jullie op de wens om jullie skirugzak het hele jaar door te kunnen gebruiken en dus geen rugzak te moeten kopen alleen voor het skiën. Jullie lieten ons weten dat waterdichtheid de belangrijkste factor was. Daarom werkten we aan een waterdicht vak.
Kenmerken
Designvoordelen
Designdetails
Specificaties
Details
Sportief niveau | Beginner |
Type opening/sluiting | Klittenband, Rits |
Frame | Zonder frame |
Waterdicht | Waterdicht, Water werend |
Zak | Zakje met klep, Zak met klittenband, Laptopvak, Sleutel/telefoon zak, Zak met rits, Met zakje |
Materiaal | Polyester |
Opties | Bevestigingssysteem voor ski's, Bevestigingssysteem voor snowboards, Tas voor skateboard, Heupgordel, Recco, Met riemen, Met hydratatieblaascompartiment, borstriem, Multifunctioneel gebruik, Met zak, Waterafstotende stof |
Gewicht (in g) | 900 g |
Inhoud (in L) | 23 L |
Nieuw of tweedehands | Nieuw |
Samenstelling
Hoofdstof: 100.0% Polyester |
Voering: 100.0% Polyester |
Coating: 100.0% Polyurethaan |
Comfortschuim: 40.0% Ethyleen Vinyl Acetaat, 60.0% Polyethyleen |
Gebruik & onderhoud
Milieu-impact
Ecodesign benadering
Door de ecologische voetafdruk van het product te analyseren, konden we de levenscyclusfases met de grootste belastende impact identificeren. Door dit te doen, konden onze ontwerpteams het design aanpassen en zo de negatieve impact van het product op het milieu aanzienlijk verminderen.Meer over onze aanpak

Dope dyed
Product gemaakt van 62% dope dyed garenDoor gebruik te maken van dit verfproces kunnen we de CO2e-uitstoot die gepaard gaat met de productie van het geverfde textiel met minstens 17% verminderen in vergelijking met conventioneel verven.

Droog geverfd
Product gemaakt van 18% droog geverfd garenDoor dit waterloze verfproces te gebruiken, kunnen we de CO2e-uitstoot die gepaard gaat met de productie van het geverfde component met minstens 39% verminderen in vergelijking met conventioneel verven.