QUECHUA

Vouwstoel voor de camping Basic

€19,99
Ref. : 8573880

Ons doel? Een campingstoel maken die tegelijk comfortabel en compact is. Onmisbaar als je gaat kamperen!

Onze ontwikkelaars, zelf fervente kampeerders, ontwierpen deze comfortabele vouwstoel met armleuningen. Uiteraard hebben ze gedacht aan een handige

Kleur: Petroleum blauw

Aantal:

Bezorging:

Op werkdagen en zondag voor 15:00 besteld, de volgende dag in huis.

Winkelvoorraad

PRODUCTVOORDELEN

Gebruikerscomfort

2 armleuningen | 1 bekerhouder | Zithoogte: 41 cm

Compactheid

Compact op te vouwen | Volume: 26 l | Afmetingen: 77,5 x 20 x 17 cm

Eenvoudig transport

Met geïntegreerde draagriem | Totaalgewicht: 2,8 kg

Makkelijk te openen / sluiten

Heel eenvoudig open te klappen, met elastiek om de stoel opgevouwen te houden

Levensduur

Uiterst sterke buizen en stof | Belastbaar tot max. 110 kg

TECHNISCHE INFORMATIE

ONDERHOUDSADVIES

Onze kampeerstoelen zijn ontwikkeld om tijdelijk buiten te gebruiken, bij kampeertochtjes, in de tuin of in de natuur. Wanneer ze wekenlang worden blootgesteld aan uv-straling is dat nadelig voor de stof. Deze artikelen zijn geen "tuinmeubelen" en niet bedoeld om permanent buiten te blijven staan. Voor een optimale levensduur van je stoel is het belangrijk dat je hem opbergt wanneer je hem niet gebruikt.

Garantie

2 jaar

OVERIGE INFORMATIE

Product samenstelling

Structuur 93% Staalspoel, 7% Polyamide Hoofdstof 100% Polyethyleentereftalaat (PET) Riem 100% Polypropyleen

VOORRAADADVIES

Bij voorkeur op een schone en droge plek. Was de stoel af en laat goed drogen voordat je hem opbergt.

GEBRUIKSAANWIJZING


Kan tot 110 kg dragen.

TESTS

Het International Design Center van Quechua staat in Passy, aan de voet van de Mont Blanc in de Haute-Savoie. Door die locatie is het een ideale ontmoetingsplek voor onze teams (designers, productmanagers, ingenieurs...) en de beoefenaars van outdoor sporten.
Een groot voordeel wanneer we kampeerproducten ontwikkelen en jullie al onze expertise ter beschikking stellen.

Goedgekeurd door

Om aan alle eisen te voldoen, worden de Quechua-producten getest in echte omstandigheden.
Ons team en een testpanel (bestaande uit partners, ambassadeurs en klanten) stellen de producten op de proef, tijdens het hele ontwikkelingsproces en tot het moment dat ze op de markt worden gebracht.

ONDERHOUDSADVIES

Handwas

Niet bleken

Mag niet in de droogtrommel

Niet strijken

Niet droogreinigen

AFBEELDINGEN

Vouwstoel voor de camping Basic
Vouwstoel voor de camping Basic
Vouwstoel voor de camping Basic
Vouwstoel voor de camping Basic

VIDEO

REVIEWS

Loading

Vragen & Antwoorden

Bekijk ook