Opdruksteunen Push up bars

€7,99

8556754

Nu nog ergonomischer! Onze teams verbeterden deze opdruksteunen zodat je kan trainen zonder pijn aan je polsen.

Heb je er genoeg van dat je polsen pijnlijk aanvoelen als je opdrukoefeningen doet? Met deze ergonomische opdruksteunen train je een stuk comfortabeler. Verkocht per paar.

Kleur:

BLAUW

Thuisbezorging:

Op werkdagen en zondag voor 20:00 besteld, de volgende dag in huis

Beschikbaar
Ophalen in de winkel

PRODUCTVOORDELEN

Veelzijdigheid

Deze steunen beschermen de polsen tijdens het opdrukken

Grip

De steunen hechten op verschillende vloeren als tegels, parket enz.

Ecodesign

Verminderde product impact met 38% dankzij eco-ontwerpacties

Compactheid

Op elkaar te stapelen zodat ze weinig plek innemen bij het opbergen.

Ergonomische greep

De vorm van deze opdruksteunen sluit nog beter op de hand aan.

TECHNISCHE INFORMATIE

WIST JE DIT?

Met opdrukken versterk je je borstspieren, deltaspieren en triceps. De oefeningen zijn eenvoudig te integreren in een sessie, je hebt er geen materiaal voor nodig. Maar als je opdrukt met je handen op de vloer, voelen je polsen vaak als "gebroken" aan. Om dat te verhelpen, zijn er de opdruksteunen.
Hiermee voer je de beweging efficiënter en comfortabeler uit omdat de steunen je gewrichten ontlasten, en dan met name je pols- en ellebooggewrichten.

Hoe gebruik ik deze opdruksteunen?

Als je opdruksteunen gebruikt, staan je handen hoger en worden je bewegingen dus groter.
Sommigen kunnen zich hierdoor beter strekken en dus meer de borstspieren belasten, voor anderen wordt dit niet echt aanbevolen, dit hangt af van de lichaamsbouw.
Let er dus op dat je niet overdrijft met de grootte van je bewegingen om geen risico te lopen op blessures.

Aanvullende producten

Je kan de training nog zwaarder maken door ons gewichtsvest of trainingsbanden te gebruiken.
Met een gewichtsvest moet je een zwaarder gewicht tillen, met de trainingsbanden verhoog je de weerstand bij het omhoog komen.

Beschermt je tegen vuil buiten

Train je buiten en vind je het vervelend dat je handen dan altijd vies worden? Gebruik dan deze opdruksteunen voor je moutain climbers, opdrukoefeningen, plankoefeningen enz.

Afmetingen

Product (1 opdruksteun):
Lengte: 19 cm
Breedte: 11cm
Hoogte: 7 cm

Verkocht per paar

GRATIS OEFENINGEN

Weet je niet met welke oefening je kan beginnen of wat de juiste houding is? Ons team heeft heeft een coachingservice ontwikkeld om je te helpen.
Klik op de link hieronder en ontdek tal van oefeningen die je kan doen met onze opdruksteunen.

http://videos.domyos.fr/exos/PUSH-UP-BARS/EXERCICE-POMPE-AVEC-LE-PUSH-UP-BARS-49a7af3a04.html

Garantie

2 jaar

OVERIGE INFORMATIE

Product samenstelling

kader 85% Gerecycleerd polypropeen, 15% Styreen Ethyleen Butadieen Styreen

VOORRAADADVIES

De steunen zijn stapelbaar zodat ze minder plek innemen bij het opbergen.
Binnen opbergen

GEBRUIKSAANWIJZING

Alleen voor thuisgebruik.
Max. gewicht gebruiker 110 kg.

VIDEO

REVIEWS

Loading

Vragen & Antwoorden

VERGELIJKBARE PRODUCTEN