Opblaasbare zeilboot Tribord 5S
Conditie UITSTEKEND Compleet product - 100% functioneel en veilig. De verpakking, indien aanwezig, kan één of meerdere gebreken vertonen
Beschrijving De compacte en opblaasbare Tribord 5S past in 2 tassen die op hun beurt in een stadsauto passen. Stabiel en wendbaar, ook geschikt voor jonge kinderen. De compacte en opblaasbare Tribord 5S past in 2 tassen die op hun beurt in een stadsauto passen. Stabiel en wendbaar, ook geschikt voor jonge kinderen.
Productvoordelen gebruiksgemak Gebruiksvriendelijk: vooraf ingesteld, helmstok en schoot volstaan om te zeilen. Vlotte montage / demontage
Checkpoints Al onze 2nd life producten zijn gecontroleerd, gereviseerd en gerepareerd door onze technici.
Kluisje | Zonder kluisje |
Vorm van de vloer | Vlakke vloer |
Handgrepen | 1 handvat |
Grijplijnen | Zonder grijplijnen |
Scheepsromp | Vlakke romp |
Materiaal van de zitting | Opblaasbare zetel |
Sleepring | Zonder sleepring |
Versterkte kiel | Zonder verstevigde kiel |
Hijsogen davits | Zonder hijsoog |
Design categorie | Categoried D |
Lanceerwielen | Met lanceerwieltjes |
Aantal personen | 2 personen |
Materiaal | Polyvinyl chloride |
Breedte (in cm) | 140 cm |
Max. draagvermogen | 160 Kg |
Lengte (in cm) | 308 cm |
Gewicht (in kg) | 39 kg |
Soort rubberboot | Opblaasbaar |
Vloertype | Opblaasbare vloer |
Nieuw of tweedehands | Second Life |
Vouwbaar | Vouwbaar |
Stof op rug: 100.0% Polyethyleentereftalaat (PET) |
Alles wat je moet weten
We raden af om ermee te varen bij wind van meer dan 4 Bft.
Laten drogen, lucht eruit laten, opvouwen. Berg je boot op in de tassen en beschermd tegen hitte, vocht en langdurige uv-stralen om de kwaliteit van de materialen niet aan te tasten.