PROMOTIE: GESCHENK VAN 4 GELS: 2 HEAT (HEAT) EN 2 COLD (ICE)
Basis opvouwbare loopband, geschikt voor wie wil beginnen met hardlopen. Het dekt alle basisbehoeften van elke gebruiker, met een snelheid tot 14 km/u en 6 vooraf ingestelde programma's.
MP3 EN DUBBELE LUIDSPREKERS Ondersteuning van MP3-speler, via online verbinding, in plaats van alleen naar muziek te luisteren, kunt u tijdens het hardlopen aan de telefoon praten. Audio is beschikbaar via de luidspreker.
*FINGERTIP CONTROL De juiste weerstand van de toetsen voor snelheidsregeling maakt snelle aanpassingen mogelijk. Sturen met een leerachtige textuur tonen de luxueuze en delicate kwaliteit.
MONITOR Een zeer gebruiksvriendelijke monitor, met 6 vooraf ingestelde programma's en een lichaamsvettest. (Mobiele apparaten/tablets, niet inbegrepen.)
OPVOUWBAAR Vouw en berg uw machine gemakkelijk op. Afmetingen ingeklapt 81 x 75 x 148 cm.
Programma's
Vooraf ingestelde programma's (Prg) 6
Aanpasbare profielen (uprg) 3
Lichaamsvet (BF) test
Blauwe LCD-monitor met achtergrondverlichting
Frequentie van regelmatig gebruik, voor trainingen van 3-7 uur per week, 1 uur per dag
Maximaal gebruikersgewicht 100 kg
Vermogen (continu/piek) 1-2,5 PK
Snelheid 1-14Km/u
Max. elektrische stijging 10%
ECO MODE
Directe snelheidstoetsen
Directe hoogtetoetsen
Bandoppervlak (L x H) 120x44 cm
6 elastomeer dempingssysteem
Contacthartslagmeting
Soft Drop-systeem (SDS)
Transport wielen
Lengte 169cm
Breedte 75cm
Hoogte 134cm
Gewicht 70kg
Vouwen
GEL HEAT YFG10
Gel om aan te brengen vóór sportsessies. Het warmte-effect verbetert en verkort de opwarmtijd.
Actieve zuurstofstoffen: Zorgt voor een toename van het zuurstofmetabolisme van de huid om de noodzakelijke energievoorziening voor huidverjonging te bieden.
Ionische balancer: Compenseert het verlies van ionen geproduceerd door fysieke activiteit, waardoor een stroom van cellulaire energie wordt bevorderd.
Hoe te gebruiken: Aanbrengen door te masseren totdat het volledig is opgenomen in het te verwarmen gebied.
Formaat: tube van 100 ml
GEL ICE YFG30
We raden aan om het aan te brengen na het beoefenen van allerlei soorten sportactiviteiten. Het koude effect verbetert en verkort de hersteltijden.
Ionische balancer: Compenseert het verlies van ionen geproduceerd door fysieke activiteit, waardoor een stroom van cellulaire energie wordt bevorderd.
Arnica-extract:
De ontstekingsremmende voordelen helpen spier- en gewrichtspijn te verlichten. Bovendien geeft het een gevoel van versteviging en ontspanning.
Ginseng-extract: Ginseng heeft verjongende en antioxiderende eigenschappen: menthol. Verfrissend middel dat zorgt voor een aangenaam koud effect om de huid te laten rusten en de oppervlaktetemperatuur te verlagen.
Hoe te gebruiken: Aanbrengen met een zachte massage totdat het volledig is opgenomen op het gewenste gebied.
Formaat: tube van 100 ml