Step Mid 9 roze
Conditie UITSTEKEND Compleet materiaal. 100% veilig en functioneel. De wielen en remmen vertonen geen tekenen van slijtage. De andere onderdelen (grip, toplaag, enz.) kunnen minimale esthetische gebreken vertonen (krasjes, deukjes, enz.). De eventuele verpakking kan gebreken vertonen
Beschrijving Snel, comfortabel en ideaal voor tieners van 9 tot 14 jaar! De step Mid 9 heeft een voor vering, grote wielen en een standaard. Met de rem aan het stuur kun je de snelheid beter controleren. Snel, comfortabel en ideaal voor tieners van 9 tot 14 jaar! De step Mid 9 heeft een voor vering, grote wielen en een standaard. Met de rem aan het stuur kun je de snelheid beter controleren.
Productvoordelen Glij kwaliteit 2 grote wielen van 175 mm in PU-rubber. ABEC 5-lagers.Rem op het achterwiel rembediening Betere snelheidscontrole dankzij de rem aan het stuur. schokabsorptie Voorvering om de trillingen van de weg op te vangen. gebruiksgemak Snel vouwsysteem met dubbele veiligheid. Verstelbaar in de hoogte. Eenvoudig transport 5 kg: licht en compact, overal mee te nemen.
Checkpoints Al onze 2nd life producten zijn gecontroleerd, gereviseerd en gerepareerd door onze technici.
Leeftijd | 9 tot 14 jaar |
Anti-diefstal | Zonder anti-diefstal |
Vering | Halfstijf |
Wielgrootte | 175 mm |
Gewicht sporter | Gewicht: < 100 kg |
Met standaard | JA |
Gewicht (in kg) | 5,3 kg |
Nieuw of tweedehands | Second Life |
type of wheel | Stevige wielen |
Aantal wielen | 2 wielen |
Vouwbaar | Vouwbaar |
Positie van de rem | Stuur |
handvat: 100.0% Rubber - Thermoplastisch rubber |
Niet geschikt voor stunts en sprongen. Max. 100 kg.
Opbergen beschermd tegen vocht en tegen de zon.