Mermaid Protector maakt universele en neopreenvrije outdoor- en watersportkleding die net zo comfortabel en praktisch is om te dragen tijdens het watersporten als om na afloop in op te warmen. Het maakt niet uit of je gaat SUP-en, wakeboarden, surfen of duiken.
De Fish Skin overalls zijn het duurzame thermische equivalent van 3 mm neopreen.
Onze kleding is gemaakt van gerecyclede PET-flessen om plastic uit de oceanen te verwijderen.
De ontwerpen van de pakken zijn geïnspireerd op de schoonheid van de onderwaterwereld en haar wezens. De fullsuits worden geleverd met hoogwaardige ritsen en platte naden die speciaal zijn ontwikkeld voor gebruik in de watersport. Door de ritssluiting aan de voorkant is het pak gemakkelijk aan en uit te trekken. Door de manchetten aan de armen en benen sluit het pak goed aan rond de polsen en enkels. Ze maken het pak bijzonder comfortabel om te dragen en vergemakkelijken het hanteren van duikcomputers of andere apparatuur. Gemaakt in Europa: Buitenlaag: 92% gerecycled polyester, 8% elastaan, waterafstotende (FREON FREE) coating Middenlaag: TPU membraan 280 g/sm Binnenlaag: 85% gerecycled polyester, 15% elastaan fleece
Andere speciale kenmerken van onze Fish Skin overalls:
“Vangst van het seizoen” Ontwerp: Mermaid Protector oprichter en ontwerpdirecteur Izabella zegt dat de naam van dit ontwerp minder te maken heeft met de start van het seizoen en meer met de start van een nieuwe trend in de watersport. Ze droomde altijd al van een denim duikpak, maar kon het nergens kopen. Haar droom kwam uit toen ze kleding ging ontwerpen voor haar eigen modelabel. Voor haar staat het Catch Of The Season denim ontwerp synoniem voor de kracht van haar eigen dromen en de realisatie ervan in het echt. Als je het seizoen begint in dit tijdloze ontwerp, kun je er nog vele jaren van genieten.
Mouwlengte | Lange mouwen |
Anti-uv | Anti-uv |
Watertemperatuur | Water > 25°C |
Dikte neonpreen | 3 mm |
Nieuw of tweedehands | Nieuw |