Laatste kans
LAARZENTAS 500
Deze tas heeft een dubbele rits zodat je je laarzen er gemakkelijk in opbergt. Met ergonomisch handvat en zakken opzij om al je onderhoudsaccessoires in weg te stoppen.
ID 8569243
- 2-jaar garantie
- 365 dagen retourneren
- SlijtvastheidVersteviging onderaan de tas, waar ze in contact komt met de grond.
- StevigheidTas in stevige polyesterstof, voor een optimale levensduur.
- Meerdere vakken1 compartiment voor je laarzen + 2 buitenzakken voor al je accessoires.
- Gemakkelijk in gebruikIntegrale rits met dubbele trekker en ergonomisch handvat
- We hebben hem specifiek ontwikkeld om je laarzen gemakkelijk te vervoeren zonder je auto vuil te makenBeeld je in: je brengt de hele ochtend in het bos of in het veld door, en legt talrijke kilometers af met je hond. Na je jachttrip hangen je laarzen vol modder. En zelfs nadat je ze tegen elkaar geslagen hebt om het meeste vuil eraf te krijgen voordat je ze in de koffer van je auto zet, blijft er nog heel wat viezigheid achter. Heb je geen zin om je auto vuil te maken door ze toch zo op de achterbank of in de koffer te zetten? Denk dan eens na over deze laarzentas.
- Een laarzentas met een specifiek design om je laarzen op te bergenAls je gewoon bent om met laarzen aan je voeten op jacht te gaan, en die graag in de beste staat wil houden, dan is het handig om een aangepast accessoire te voorzien, in plaats van om het even welke plastic zak om ze te vervoeren en op te bergen. Deze laarzentas is geschikt voor laarzen tot maat 47 en is gemakkelijk open en dicht te doen met een dubbele horizontale rits. Ze heeft een handvat en similileer aan de bovenkant en weegt slechts 440 g.
- Waarom zul je meteen weg zijn van deze laarzentas?Onze ontwikkelaars hebben deze soepele tas voorzien van een versteviging onderaan (het gedeelte dat op grond staat) om scheuren te voorkomen. Zo is ze ook beter bestand tegen schuren. De tas heeft een gedeelte in mesh op de zijkanten om lucht te laten circuleren, zodat je laarzen zelfs in een gesloten tas lucht krijgen. Op de linkerzijkant is er ook een compartiment voorzien om een laarzenspray (of andere accessoires) in op te bergen.
- Meer detailsOp de rechterzijkant zit er een zakje met 2 velcrosluitingen, zodat je ook andere uitrusting zoals een extra paar sokken kunt meenemen. Of de uitneembare inlegzolen van je laarzen renfort 900 bijvoorbeeld. Hou de tas onder de kraan als je de binnenkant wil wassen: gebruik een zachte borstel (geen schuurborstel) en wat zeepsop om ze met de hand te wassen. Je kunt de tas heel compact opplooien.
- Afmetingen van deze laarzentas SolognacHoogte: 52 cm Breedte: 25 cm. Lengte: 37 cm
Kenmerken
Designvoordelen
Designdetails
Specificaties
Details
Sportniveau | Regelmatige sporter, Alle sportniveaus |
Weersomstandigheden | Elk soort weer |
Type opening/sluiting | Rits, Klep |
Aantal zakken | 2 zakken |
Aantal vakken | 2 vakken |
Vouwbaar | Vouwbaar |
Materiaal | Polyester |
Waterdicht | Water werend |
Zak | Met zakje |
Nieuw of tweedehands | Nieuw |
Breedte (in cm) | 25 cm |
Gewicht (in g) | 440 g |
Lengte (in cm) | 37 cm |
Hoogte (in cm) | 52 cm |
Type overtrek | Medium-harde cover |
Draagsyteem | Zacht handvat |
Samenstelling
Hoofdstof: 100.0% Polyester |