OFFLOAD

Hoodie voor rugby volwassenen Club R500 blauw

€24,99
Ref. : 8560568

Wil je het ook in de winter lekker warm hebben? Dan is deze hoodie echt iets voor jou. De gemoltoneerde stof is lekker comfy en warm, je zult hem niet meer willen missen, voor rugby en daarbuiten.

We hebben deze hoodie ontwikkeld zodat je het lekker warm hebt tijdens de training, de opwarming en voor en na wedstrijden.

Kleur: Asfaltblauw

Maattabel
  • XS 10 stuks
  • M 10 stuks
  • L 10 stuks
  • XL 10 stuks
  • 2XL 10 stuks

Aantal:

    PRODUCTVOORDELEN

    Warmte

    De gemoltoneerde stof houdt je warm tijdens de training.

    Bewegingsvrijheid

    Behoud je bewegingsvrijheid: de hoodie is gemaakt van een heel soepele stof.

    Veelzijdigheid

    Deze hoodie met kangoeroezak draag je overal.

    TECHNISCHE INFORMATIE

    Slim fit

    Aarzel niet om een maat groter te nemen als je meer ruimte wil voor de armen en borst

    De hoodie, kenmerkend voor rugby.

    Dit iconisch kledingstuk van rugbyspelers en -speelsters draag je overal, in elke situatie. Hiermee bedoelen we dat je het voor en na wedstrijden kunt dragen, maar ook voor een training of opwarming. Vaak heeft het die typische rugby-look met het logo van je club op de voorzijde. Zo toon je dat je tot de club en tot 'de grote rugbyfamilie' behoort. Typisch voor dit soort sweater zijn de capuchon en grote kangoeroezak, een hoodie is ideaal om 's winters buiten te sporten.

    We gaan met je mee het veld op in de winter.

    De hoodie is kenmerkend voor de rugby-look en dat is niet zomaar gekomen. Rugby wordt in de winter gespeeld, en vraagt dus om kleding die beschermt tegen winterweer. Een hoodie is lekker warm en hierdoor ideaal in die omstandigheden. De gemoltoneerde binnenkant is heel doeltreffend over een shirt, perfect dus om je outfit compleet te maken. De capuchon houdt de wind tegen; een groot voordeel als je je oren warm wil houden aan het begin van de training.

    Garantie

    2 jaar

    OVERIGE INFORMATIE

    Product samenstelling

    Hoofdstof 52% Katoen, 48% Polyethyleentereftalaat (PET) Hoofdvoering 57% Polyethyleentereftalaat (PET), 43% Katoen

    AFBEELDINGEN

    Hoodie voor rugby volwassenen Club R500 blauw
    Hoodie voor rugby volwassenen Club R500 blauw
    Hoodie voor rugby volwassenen Club R500 blauw

    REVIEWS

    Loading

    Vragen & Antwoorden