Sale
Golfpolo voor dames MW100 korte mouwen zwart
De perfecte combinatie van een aansluitende pasvorm en piquétricot in 100% katoen, voor veel draagcomfort tijdens het golfen.
ID 8759958
- 2-jaar garantie
- 365 dagen retourneren
- BewegingsvrijheidSoepele stof en pasvorm, perfect aangepast aan de swingbeweging.
- Informatie over de maatOns model op de foto draagt maat S en is 1,70 m lang.
- De details die het verschil makenDe polo is voldoende lang zodat je rug en buik steeds volledig bedekt blijven, zelfs aan het einde van de swingbeweging, of ook wanneer je gehurkt zit om je puttinglijn te "lezen". Hij heeft een knopenlijst met 3 knopen en je kunt de kraag omhoog zetten om je nek te beschermen tegen de zon.
- De productontwikkeling bij InesisWe streven ernaar kleding te ontwerpen die altijd comfortabel zit tijdens het golfen, ongeacht je niveau. INESIS, dat is een team gepassioneerde golfers die, dankzij jouw opmerkingen, elk artikel steeds verder verbeteren zodat de golfsport synoniem blijft voor genieten.
Kenmerken
Designvoordelen
Designdetails
Specificaties
Details
Sportief niveau | Beginner, Ervaren, Expert, Alle niveaus |
Weersomstandigheden | Zacht weer |
Waterdicht | Niet waterdicht |
Materiaal | Katoen |
Zak | Zonder zak |
Vorm | Standaard |
Stijl | Effen kleur |
Mouwlengte | Korte mouwen |
Anti-uv | Niet tegen uv-straling |
Type kraag | Hals met knopen |
Samenstelling
Hoofdstof: 100.0% Katoen |