Fietshelm voor in de stad 500 fluogeel
Deze geventileerde en comfortabele fietshelm pas je met de draaiknop in een wip aan je hoofdomtrek aan. En de handige inzet voor een lampje zorgt voor extra gemoedsrust.Teruggenomen/geruild volgens de voorwaarden
ID 8326834
- 2-jaar garantie
- 365 dagen retourneren
- VerstelbaarPerfect op maat verstelbaar met de draaiknop en de verstelriempjes.
- ComfortZit comfortabel dankzij de wasbare en ademende schuimstukken.
- VentilatieEen fris hoofd, dankzij de 11 luchtgaten!
- ZichtbaarheidMet de optionele verlichting ben je altijd goed zichtbaar.
- VOLDOET AAN DE NORM EN 1078Voldoet aan de fietshelmnorm EN 1078. Die Europese norm bepaalt de testvereisten en -methodes voor helmen die gebruikt worden als hoofdbescherming bij fietsen in de stad, skeeleren, steppen, skateboarden, ... Die testvereisten en -methodes bestrijken de volgende aspecten: constructie, met inbegrip van het gezichtsveld; de schokdempende eigenschappen; de eigenschappen van het bevestigingssysteem en de bestandheid tegen doorboring
- MATENZit je tussen 2 maten dan kies je best voor de grootste maat. Het is van essentieel belang dat je een helm kiest die mooi aansluit op je hoofd. En koop een kinderhelm nooit 'op de groei'.M: 53 cm – 58 cm L: 56 cm – 61 cm
- AFSTELLENVoor een maximale bescherming moet deze helm nauw aansluiten op het hoofd, en moeten de riempjes correct zijn aangespannen, zonder echter te knellen aan het voorhoofd. Als alle riempjes goed zijn afgesteld, mag de helm in principe niet naar voren, naar achteren of opzij kunnen kantelen. Daarom kan je kiezen uit verschillende maten. We raden aan om verschillende maten te passen, om zo te bepalen welke de beste is voor jou.
- CompatibiliteitMet handige voorziening om de Vioo Clip te bevestigen, een ledlampje dat je overal kunt vastklikken en in één beweging weer losklikt. Dankzij de rode of witte verlichting, naar keuze continu brandend of knipperend, ben je met de Vioo Clip goed zichtbaar tot op 110 meter. Accessoires zoals een action cam, die niet goedgekeurd zijn door de fabrikant, kunnen de beschermende werking van de helm aantasten.
- SamenstellingBinnenschaal uit EPS: Geëxpandeerd polystyreen Buitenschaal: polycarbonaat
- LEVENSDUURWe raden je aan om je helm uiterlijk vijf jaar na de productiedatum (die vind je op het etiket binnenin) te vervangen. En elke helm die een schok heeft opgevangen, vervang je best meteen, zelfs al is er nergens schade zichtbaar. Let op: het gebruik van oplosmiddelen of andere agressieve producten kan de goede werking van de helm aantasten.
- Retourvoorwaarden voor persoonlijke beschermingsmiddelenGa na of dit product voldoet aan je verwachtingen. Als dat niet zo is, bezorg het dan terug volgens onze voorwaarden: met de handleiding, de labels en, indien van toepassing, de originele verpakking; alleen zo kunnen we het opnieuw in verkoop brengen.
Kenmerken
Designvoordelen
Designdetails
Specificaties
Details
Sportniveau | Alle sportniveaus |
Weersomstandigheden | Elk soort weer |
Stijl | Effen kleur |
Bluetooth-verbinding | Zonder Bluetooth connectie |
Instelknop | Met instelknop |
Nieuw of tweedehands | Nieuw |
Ventilatiesysteem | Vast |
Type opening/sluiting | Clips |
Gewicht (in g) | 288 g |
Reflectief | Met reflecterende zones |
Seizoen | Alle seizoenen |
RECCO-systeem | Zonder geïntegreerd RECCO systeem |
Helmaanpassing | Met verstelbare kinband, Met occipitale aanpassing |
Anti-insectengaas | Niet insectenwerend |
Certificatie | EN 1078 standard |
Oorkussen | Zonder oorbeschermer |
Helm geschikt voor | Licht |
Vorm van de helm | Jet - klassieke vorm |
Ingebouwde verlichting | Zonder geïntegreerd licht |
Materiaal | Polycarbonaat |
Materiaal van de buitenkant | Polycarbonaat |
Aantal beluchtingspunten | 11 |
Verwijderbaar schuim | Met verwijderbaar schuim |
Type kinbeschermer | Zonder vaste kinbeschermer |
Beschermingstechologie | Epp |
Detectiesysteem | Zonder ongevaldetectie |
Type vizier | Zonder zonneklep |
Samenstelling
Hoofdvoering: 100.0% Polystyreen |
Omhulsel: 100.0% Polycarbonaat |
Gespen: 100.0% Polyacrylaat |
Schuim: 100.0% Polyurethaan |
Weefsel: 100.0% Polypropyleen |