Fietshandschoenen voor racefietsen 900
Handschoenen voor een heerlijk comfort tijdens al je ritten met de fiets, dankzij de palm met kussentjes in Poron XRD en een antislipbekleding voor een stevige grip op je stuur
ID 8786129
- 2-jaar garantie
- 365 dagen retourneren
- DempingPoron Xrd-schuimkussentjes op de handpalm
- ComfortVerstelbaar met klittenbandsluiting, om ze meer of minder strak aan te spannen
- Gemakkelijk aan en uit2 lipjes op de rug van de ring- en middelvinger, om makkelijk uit te kunnen
- Ademend vermogenOpengewerkte mesh-stof voor een goede luchtcirculatie
- Wat is Poron XRD?Poron XRD M-Guard, ontwikkeld door de Roger Corporation, is een soepel en licht materiaal dat gebruikt wordt om de schokken op te vangen. Het materiaal absorbeert meer dan 90% van de energie bij belasting met hoge vervormingssnelheden.
Kenmerken
Designvoordelen
Designdetails
Specificaties
Details
Sportief niveau | Ervaren, Expert |
Sportniveau | Regelmatige sporter, Intensieve sporter |
Weersomstandigheden | Warm weer |
Type sluiting | Klittenband |
Materiaal | Polyester |
Ademend vermogen | Ademend |
Nieuw of tweedehands | Nieuw |
Samenstelling
Palm: 100.0% Polyamide |
Coating: 100.0% Polyurethaan |
Handrug: 16.0% Elasthaan, 84.0% Polyester |
Juk: 24.0% Elasthaan, 76.0% Polyamide |
Duim: 6.0% Elasthaan, 94.0% Polyester |
Gebruik & onderhoud
Milieu-impact
Ecodesign benadering
Door de ecologische voetafdruk van het product te analyseren, konden we de levenscyclusfases met de grootste belastende impact identificeren. Door dit te doen, konden onze ontwerpteams het design aanpassen en zo de negatieve impact van het product op het milieu aanzienlijk verminderen.Meer over onze aanpak

Dope dyed
Product gemaakt van 52% dope dyed garenDoor gebruik te maken van dit verfproces kunnen we de CO2e-uitstoot die gepaard gaat met de productie van het geverfde textiel met minstens 17% verminderen in vergelijking met conventioneel verven.