Sale
Badpak voor surfen meisjes 500 Caly groen
Het badpak Caly met verstelbare, op de rug gekruiste bandjes past zich aan elke lichaamsbouw aan en blijft zo goed zitten. Voor zorgeloos zwem- en waterplezier!
ID 8915905
- 2-jaar garantie
- 365 dagen retourneren
- Bestand tegen de impact van golvenBlijft goed zitten in de golven dankzij de verstelbare bandjes.
- Voor wie is dit badpak gemaakt?Surfen is je passie en je surft regelmatig in warm water. Je surft op golven van meer dan een meter hoog en kunt moves doen. Je valt vaak en bent het gewend om onder water stevig door elkaar te worden geschud. Je wil dat je badkleding bij al je bewegingen perfect blijft zitten en je niet hindert bij het uitpeddelen.
- Hoe vallen de maten uit bij de badkleding voor meisjes?Als we bikini's en badpakken voor jonge surfsters ontwikkelen houden we er rekening mee dat ze groeien, daarom koppelen we systematisch een lichaamslengte aan de maat, want de leeftijd van een kind volstaat niet om te garanderen dat je de juiste maat hebt. Twee meisjes van 10 kunnen immers totaal verschillen qua lichaamslengte, gewicht en figuur. We raden ook aan om de badkleding te passen in een pashokje, als dat kan.
- Lichaamslengtes voor onze meisjesbadkledingHieronder zie je welke leeftijd hoort bij de lichaamslengte vermeld op de labels in onze badkleding: 8/9 jaar: 133 tot 142 cm. 10/11 jaar: 143 tot 150 cm. 12/13 jaar: 151 tot 160 cm. 14/15 jaar: 161 tot 169 cm.
- Pasvorm droog en natOnze badpakken en bikini's zitten strak wanneer je het droog past, want in het water wordt het nog een beetje ruimer. We raden je dus aan om je gebruikelijke maat te nemen. In het pashokje moet je bikini of badpak goed aansluiten, je moet je ondersteund voelen. Sommige stoffen bevatten elastaan, dat soepel wordt en uitrekt in het water.
- Kan ik het badpak ruilen?Is de maat niet goed of bevalt het model je niet? Wil je het artikel omruilen in je Decathlon-winkel? Geen probleem, let er alleen op dat je het etiket niet van het kledingstuk knipt wanneer je het wil omruilen.
- Op de rug gekruiste bandjes.De gekruiste bandjes zorgen ervoor dat het badpak altijd perfect op zijn plek blijft, zelfs in krachtige golven. Het biedt ook meer bewegingsvrijheid bij het uitpeddelen.
Kenmerken
Designvoordelen
Designdetails
Specificaties
Details
Sportief niveau | Ervaren |
Materiaal | Polyester |
Nieuw of tweedehands | Nieuw |
Stijl | Met structuur |
Samenstelling
Hoofdstof: 5.0% Elasthaan, 95.0% Polyester |
Voering: 100.0% Polyester |
Gebruik & onderhoud
Milieu-impact
Ecodesign benadering
Door de ecologische voetafdruk van het product te analyseren, konden we de levenscyclusfases met de grootste belastende impact identificeren. Door dit te doen, konden onze ontwerpteams het design aanpassen en zo de negatieve impact van het product op het milieu aanzienlijk verminderen.Meer over onze aanpak

Greige
Product gemaakt van 16% ongeverfde garenDoor dit afwerkingsproces te gebruiken, kunnen we de CO2e-uitstoot die gepaard gaat met de productie van ongeverfd textiel met minstens 53% verminderen in vergelijking met conventioneel verven.

Gerecycled polyester
Product gemaakt van 72% gerecycled polyesterDoor gerecycled polyester te gebruiken in plaats van conventioneel polyester, wordt de CO2e-uitstoot die met het materiaal gepaard gaat met minimaal 17% verminderd.